2733
2734

٢٠ دقيقه

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرم بگیره.پوک بشه.رد همزن بیفته و وقتی ظرف رو برمیگردونی خامه نریزه.

من پنج دقیقه زدم برگرداندم نریخت ولی پوک نشده بود باید بیشتر بزنم ؟؟

👈الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👉
خب چند دقیقه باید بزنم ،شما استفاده کردین؟؟

8 تا 10 دقیقه معمولا ولی چه کاریه خب خامه فرم گرفته آماده بگیر اینهمه دردسر هم نداره 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2728
2740

حتما در فریزر نگهداری میکنیم

❎خامه رو یک ساعت قبل از مصرف داخل یخچال میذاریم تا نرم بشه در حد بستنی نرم شده، به اندازه مورد نیاز از خامه بر میداریم

. ❎ظرفی که توش قراره خامه رو بزنیم، باید تمیزو خشک باشه ، متناسب با میزان خامه باشه، طوری که نصف تیغه های همزن درون خامه باشه،اگر زیاد بریزید ،  تیغه های همزن به ته ظرف نمیریه و فرم نمیگیره،سعی کنید از ظرف استیل استفاده کنید

. ❎اگر دمای محیطی که خامه رو قراره بزنید ، خیلی گرمه، حتما به کاسه یخ زیر کاسه خامه قرار بدید

. ❎در مرحله ی اولی که خامه رو میزنیم ،دور همزن باید کند باشه، تا خامه کاملا صاف و یکدست بشه ، بعد دور همزن رو به بالاترین درجه میبریم و حدودا ۸تا۱۰دقیقه میزنیم

. ❎اگر خامه رو با یخی که توش داره بزنید فرم میگیره ، ولی زود اب میشه، فرم کاذب میگیره، پس بزارید یخش کامل باز بشه

. ❎وقتی خامه فرم میگیره ، حفره هایی داخلش ایجاد میشه، خامه ای که کامل فرم گرفته باشه، اگر ظرف رو برگردونید به هیچ وجه نباید بریزه، یا با قاشق از  خامه برمیداریم ، تکون میدیم نباید بیفته

. ❎اگر همزن کاسه ای رو میزی دارید ، مقدار بیشتری خامه میتونید فرم بدید ، سرعت همزن خیلی تاثیر داره واسه فرم گرفتن خامه،

حداقلش ۸دقیق باید رو دور تند بزنید 

8 تا 10 دقیقه معمولا ولی چه کاریه خب خامه فرم گرفته آماده بگیر اینهمه دردسر هم نداره 

نمی‌دونستم آمادشو قنادیا میفروشن،منجمدشو از لوازم قنادی گرفتم😑😢😢

حتما در فریزر نگهداری میکنیم ❎خامه رو یک ساعت قبل از مصرف داخل یخچال میذاریم تا نرم بشه در حد بستن ...

ممنونم از راهنمایی دقیقت،فقط چقدر بزارم آب بشه در حد بستنی آب شده یا شل ،یا اینکه باید سفت تر باشه

نمی‌دونستم آمادشو قنادیا میفروشن،منجمدشو از لوازم قنادی گرفتم😑😢😢

منم ی کیلو خامه قنادی مارک  کولاک گرفتم همونجوری گذاشتم فریزر همیشه آماده میگیرم دردسرش کمتره قیمتشونم یکیه .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
منم ی کیلو خامه قنادی مارک  کولاک گرفتم همونجوری گذاشتم فریزر همیشه آماده میگیرم دردسرش کمتره ق ...

نه این یه کیلو چهارده تومان ،اون و بعد پرسیدم یک کیلو ۲۱تومان بود