2737
2739

سلام 

من بعد کلی امپول و قرص امروز رفتم سونو فقط دو تا فولیکول ازاد کردم یکی ۱۵ یکی ۱۶ میل

دکترم گفته بود سونو انجام دادی سریع بیا پیشم تا نسبت به سونو گرافیت برات بازم امپول و قرص تجویز کنم که باردار بشی

ولی الان زنگ زدم میگه تا یکشنبه نیست

نمیدونم حالا چکار کنم 

اصلا این فولیکول غالب هست؟خودم برم امپول hcg بزنم؟

روز چند پریودی ؟

سیکلت چند روزس ؟

چند تا امپول و چی زدی و قرص چی خوردی ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این دو تا فولیکول که هنوز آزاد نشدن بلکه این دو تا رو داری. هر فولیکول به ازای هر روز۱-۲میل رشد می کنه. یعنی تا روز یکشنبه به سایز۲۲میرسه احتمالا. من جای شما بودم نظر یه پزشک دیگه رو می پرسیدم شاید لازم باشه جمعه یا شنبه امپولاتو بزنی

2738
روز چند پریودی ؟ سیکلت چند روزس ؟ چند تا امپول و چی زدی و قرص چی خوردی ؟

روز ۱۳

سیکلمم به موقع نیست اصلا چون تنبلی دارم همیشه یه هفته ده روز تاخیر دارم

قرص لتروزول خوردم با امپول hmg زدم

روز ۱۳ سیکلمم به موقع نیست اصلا چون تنبلی دارم همیشه یه هفته ده روز تاخیر دارم قرص لتروزول خوردم ب ...

چند تا هاش ام جی زدی ؟

فولیت ریزه نباید آزاد سازی بزنی فعلا 

دوستان گفتن معمولا دو میل رشد میکنه هر روز

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
روز ۱۳ سیکلمم به موقع نیست اصلا چون تنبلی دارم همیشه یه هفته ده روز تاخیر دارم قرص لتروزول خوردم ب ...

فولیکولات بدون امپول چنده یعنی بدون اینکه قرص خاصی بخوری ؟حالت عادی

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
فولیکولات بدون امپول چنده یعنی بدون اینکه قرص خاصی بخوری ؟حالت عادی

اصلا فولیکول ندارم تنبلی تخمدان شدید دارم

قبلا فقط با قرص بالای ۲۰ میشد

اما روز ۱۵ پریود 

امروز ۱۳ رفتم میگه اندازش اینقدره 

اصلا فولیکول ندارم تنبلی تخمدان شدید دارم قبلا فقط با قرص بالای ۲۰ میشد اما روز ۱۵ پریود  ام ...

نمیشه که نداشته باشی برام هر دو طرفم یازدهه قبلا یکیش پونزده بود که ضعیف تر شده مطمعنی خانوما درسته حرفشون به نظرتون ؟

نمیشه که نداشته باشی برام هر دو طرفم یازدهه قبلا یکیش پونزده بود که ضعیف تر شده مطمعنی خانوما درسته ...

عزیزم من قبلا قرص کلومیفن خوردم یه ماه

رفتم سونو روز ۱۴ گفتش هیچ فولیکولی نداری 

اینقدر تنبلیت شدیده که اگه بگی تا به حال اصلا پریود نشدم اصلا تعجب نمیکنم

دیگه چیزی مصرف نکردم تا این ماه

۱۰ تا لتروزول خوردم با ۴ تا امپول hmg

همیشه روز ۱۴ بالا ۲۰ بود اندازه هام 

که باردارم میشدم ولی دائم سقط میشد

ولی ایندفعه روز ۱۳ پریودم هستم صبح رفتم گفت ۱۵ و ۱۶ هست فقط

اگه رشد میکنه میخواستم صبر کنم بعدا باز برم سونو 

عزیزم من قبلا قرص کلومیفن خوردم یه ماه رفتم سونو روز ۱۴ گفتش هیچ فولیکولی نداری  اینقدر تنبلی ...

ببین من اطلاع ندارم ولی ببین قرص اوابوست و فرتیل اید زنان بگیر محشره منم میخوام فعلا در حال لاغریم سخگه یا چهار ماه اقدام کنم اگه نشد بگیرم خیلی خوبت میکنه بجز دارو ها تقویت تخمدانت کهبشی دکتر میده ها ..امپولو..این دوتا قرص حدود هشست تومن میشه یا نهصد هر دوماه میخواد بگیری ولی عالین

2706