2737
2739

شوهرم لوازم ورزشی داره دیشب مادرشوهرم زنگ زده ب شوعرم ک حلقه برام بیار ازین کوچیکا ساده ها خواهرشوهرمم گف میخای جیکار ما داریم استفاده نمیکنیم بیا بردار ببر استفاده کن گف ن بعد پدرشوعذم گف چیشده خواهرشوهرمم گف اینحوریه ولش کن بذار اون تو مغازه بفروشه ما مصرف نمیکنیم ک واس ماذو بیا ببر مادرشوهرمم از اشمزخونه داد زد حلقه مگ چنده دوهزاره .

حالا بخدا دو هزار نیستا بقران دروع میگ منم بهن برخورد چون شوهرمن میخاد بیاره ناراحت شدم ولی اگ همونو دامادشون میاورد یا اون یکی. برادرشوهذم میاورد دوهزار میشد دویست هزار میخام ب شوعذم بگم نیاره براش حلقه چجکری بگم و چی بگم ممنون میشم از سیاستتون یادم بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز سر این چیزای مسخره خودتو و زندگی تو درگیر نکن .

حالا مادرشوهرت ان شاالله که بی منظور این حرفو زده ،شما از کجا می‌دونی منظور داشته 

یه حلقه که چیزی نیست،بالاخره مادرشه،بذار براش ببره .

مادر خودتونم بود اینجوری برخورد میکردین؟قطعا نه .

پس بیخیال عشقم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
اخه خیلی بی ارزش میکنه مارو بخدا.خدایی دوهزار بود حلقه میگفتم بیار دهدتام 

میدونم بیشتره نهایتش خریدش 10 تومنه ارزش نداره عزیزم سیاست اینو میگه ک خودتو برای این پولا خراب نکن من جات بودم میگفتم درسته ک مادرت بی ارزشمون کرد و اینجوری گفت ولی تو براش ببر اشکال نداره

اینجوری هم ایراد مادرشو یاداوری میکنی هم خوبیه خودتو نشون میدی

متاسفانه بعضیا عادت دارن فقط از دیگران بکنن مهم نیست احتیاج دارن یا نه و گاهی متاسفانه از نزدیک ترین افراد به آدمن

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
عزیز سر این چیزای مسخره خودتو و زندگی تو درگیر نکن . حالا مادرشوهرت ان شاالله که بی منظور این حرفو ...

اره میفتم حلقه دوهرار نیس ک .دیشبم خواستم ب خوذش بگم کجا حلقه دوهزاره برو بخر واس ماهم دیگ هچ نگفتم 

2706