2737
2734
عنوان

خونه تکونی کنا

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 53 پست
میشه بگی آشپزخونتو چه جوری تمیز میکنی؟

آشپزخونه من یکی یکی انجام میدم یعنی تو طول سال تمیز میکنم کم کم ک آخر سال جمع نشه

قفسه یخچالو بشور خشک کن روکش داره عوض کن مرتب کن شیشه بخر اگه نداری وسایلا مثل زرشک و کشمش و آرد... رو بریز توش بچین فریزرم همینطور

زمینش طی و جارو میخواد فرشاش یا شامپو یا شستن

گاز و هود 

تک تک کابینتا سیف همه کاره اسپری قرمز تمیز بشه داخلش روکشا یا شسته بشه یا تعویض ظرفایی ک استفاده نمیشه خیلی شسته بشه دسته بندی بشه سلفون بشه بره جاش

ظرفشویی جلاسنج بزن 

دیواراش تمیز بشه 

کم کسری لیست بشه خرید بشه...

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
وای کلید اولم هت نو نو خیلی دوس دارم برم توش 😍😍ولی شلوارم گشاد تشریف داره😩

اخ جون❤ مبارک باشه عزیزم 

دست راستت سر من😊 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخ جون❤ مبارک باشه عزیزم  دست راستت سر من😊

انشالله شما بری توی خونه کلید اولی که متعلق به خودته من رهن کردم عزیزم چرا دست راستم بیاد رو سرت که رهن نشین بشی؟😒ولی خیلی سخته این خونه رو باید اول تمیز کنم تحویل بدم که پشت سرم نگن چه قدر خونش کثیف بود باید برم اونم تمیز کنم برا ورود منم شلوار گشاد و تتبل😩

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من زیاد اهل تکوندن نیستم سعی میکنم شلوغش نکنم و زود جمعش کنم پیشنهاد من اینه اول چند مدل غذا بپزید ب ...

راستی یه چیزی هم یادم رفت از داخل به سمت بیرون و از بالا به سمت پایین تمیز کنید

2738
میخاستم امسال آب بازی راه نندازم🙁 با پاک کردن تمیز میشه؟

یکی دیگر از سخنان مادرم اینه هنر زن اینه بدون شیلنگ و آب خونه رو برق بندازه که خودم ابدا بهش عمل نمیکنم😊

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
انشالله شما بری توی خونه کلید اولی که متعلق به خودته من رهن کردم عزیزم چرا دست راستم بیاد رو سرت که ...

انشالله توام بری خونه خودت ب زودی زود منم برم😊😊😊

وای من اگه جای تو بودم ی روزه این خونه رو تمیز میکردم ی روزه هم اون خونه رو 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
میخاستم امسال آب بازی راه نندازم🙁 با پاک کردن تمیز میشه؟

من هر سال بدون اب تمیز میکنم اب بازی رو دوس ندارم همه زندگیم به هم میریزه

اول شیشه پاک کن میزنم بعد یه دستمال نمدار میکشم شیشه پاک کن رو ببره بعد یه دستمال خشک میکشم که رد دستمال تر نمونه

من هر سال بدون اب تمیز میکنم اب بازی رو دوس ندارم همه زندگیم به هم میریزه اول شیشه پاک کن میزنم بعد ...

آره من هر سال میشستم ولی گفتم که امسال میخام بی سرو صدا و شلختگی زیاد کارام جمع و جور شه.

دیدم بهترین راه پاک کردنه اما گفتم ببینم تمیز میشه اونجوری یا نه

💏
2706