2737
2734

بچه ها طبقه پایین ما یه زن و شوهری هستن ک یخورده وضع مالیشون جالب نیست حالا یه عروسیه نزدیک از خانواده دختره در پیش دارن اومد پیش من و درددل کرد و گفت ک پول نداره لباس بگیره و فلان 😥😥😥😥😥😥

من چنتا لباس داشتم ک خب ب دردش نمیخورد بعد گفت اگه لباس مجلسی دست دوم خوب سراغ داری قیمت مناسب حاضرم بخرم من خونه پدرشوهرم بودم پیش خواهرشوهرم اینا گفتم بعد خواهرشوهرم گفت من بهش میدم لباس.

دیگه گذشت تا امروز ک با مادرشوهرم اومدن اینجا و دوتا لباس آورد 😐😐😐😐 من وقتی لباسارو دیدم گفتم شاید میخواد همینجوری ببخشه بعد دیدم گفت نه بفروش بهش یه قیمتی خودت بزار روش 😧😧😧😦😦😦😦 آخه من روم نمیشه بگم بابت اینا پول بده 

عکسشونو میزارم پست بعد شما بگین من چی بگم آخه 😧😧😧😥😥😥😤😤 اوففففف😩😩😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بده بپوشه پس بیاره بعدش

اومدیم و برد پاره شد بعد چی 😧😧😧

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

اگه بخواد دست دوم بخره تو دیوار هزار تا انتخاب بهتر براش هست . به نظرم امانت بدین بهش. نه اینکه بفروشین😐

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بگو برای من نیست 50 بده بره اینا چیه آخه 😳 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706