2737
2739

سلام

رفتیم دکتر ، ساعت شش نوبت داده ، دکتر تازه ساعت هفت تشریف فرما شدن ، شوهرم رفت تو ماشین بشینه چون مرد تو مطب نموند ،  دگتر اومد و تموم شد هرچی زنگ میزنم جواب نمیداد.

رفتم جا ماشین میبینم اقا بخاری ماشینو روشن کرده گرفته خوابیده ، درب زدم قفل رو باز کرد ، رفتم تو میبینم اندازه کله گاو ، یک پفک گرفته و خورده وخوابیده

عکس پفک رو هم گرفتم که بعدنزنه زیرش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گناه داره از صبح سرکار بوده الانم یه چرت زده دیگه منم شوهرم اصلا تو بارداری یک بارم باهام دکتر نیومد حتی سونو نیومد همش رو خودم رفتم همیشه پایین تو ماشین میموند 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738

انتظار داشتی چی کار کنه خب؟ طفلی خسته بوده حتما

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

اين ك چيزي نيست

من باردارم ساعت ٥صبح دندون عقلم شروع كرد درد گرفتن خيلي شديد اومدم تو سالن شوهرم اومد با ي استرسي گفت شكمت درد ميكنه؟؟؟گفتم نه دندونم درد ميكنه گفت ژلوفن نخوري ها بخواب خوب ميشه😐

ديگه امروز بهش گفتم فقط نگران بچت بودي؟؟؟من برات مهم نبودم؟خودش خجالت كشيد چيزي نگفت ولي درد دندونم ١٠برابر شد

اين مردا موجودات عجيبي هستن 

2706