2737
2734
عنوان

خونه تکونی عیدو از کی شروع میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 54 پست

مامانم امروز استارت زد 

فرشارو میان ببرن 

بوفه و میز تلوزیونو گذاشتیم برای فروش 

پرده هامونو عوض میکنیم 

ظرفا رو میشوریم و دستمال کشی اشپزخونه 

دیوارام ک تازه کاغذ دیواری کردیم 

رو رخت خوابام میشوریم و میکشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه پیش کمدارو مرتب کردم

هفته قبلم اشپزخونمو تکوندم😄

دیگه هیچ کاری نمیکنم 15 اسفند یک بازبینی و خونه تکونی انجام میدم

الان شیشه بشورم یا کمد و ... باز همون میشه

خونمم تازه بازسازی کردم دیوار شویی ندارم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
سال ب دوازده ماه عیدمه و  همیشه خونم تمیزه 😑برا من فرقی نمیکنه عید یا غیر عید ماهی دوبار گردگی ...

خوشبالت.منم عاشق تمیزی ام ولی بچه کوچیک دارم خیلی سخته

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
سال ب دوازده ماه عیدمه و  همیشه خونم تمیزه 😑برا من فرقی نمیکنه عید یا غیر عید ماهی دوبار گردگی ...

اره منم میگم زیاد کاری نداریم واسه عید حداقل هفته ایی یه بار گردگیری داریمو وفلان عید هم همون فقط شاید پتو شستیم فرش هارو هم بهار میشوریم 

2740

من بچه ندارم، خونه امم کوچیکه با کمک همسرم ظرف2 روز جمعش می کنیم😄فقط باید گیرش بیارم... 

پرده آشپزخونه باید شسته بشه

روتختی و متعلقاتش

کابینتا

در های ورودی و سرویس باید تمیز بشه

کاش میشد دیوار خونمون رو رنگ کنیم🙄

فرش ها رو شامپو فرش بکشیم

مبلا رو تمیز کنیم

یه گردگیری

تراس هم یه آب و جارو 

کمد لباس رو بریزم

نمی دونم از کی شروع کنم؟؟ 

درس و دانشگاه هم دارم... 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
کی چند وقشه ...شوهرم عاشق کار خونه است دسوختش حرف نداره..ولی من دوس ندارم مرد کار کنه غذا بپزه ولی ک ...

وای عزیزم شرمنده اشتباه ریپلای کردم😁دندونم دردمیکنه اصلا دیگه حواس ندارم بااون خانم بودم که گفت دارم پسرمواز پوشک میگیرم.

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
بچه ها من به وایتکس و جرمگیر حساسیت دارم چیز طبیعی هست جایگزین کنم برا سینک ظرفشویی پیشنهادی دارین؟

من یه اسپری خریدم مخصوص سینک و شیر آلاته وقتی میزنی انگار نو خریدی.قیافش مثل شیشه پاککنه بپرس از شوینده ها

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706