2737
2739
عنوان

بچه های تاپیک قانون جذب بیاین الهه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 7265 بازدید | 769 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن اسمتو نوشتم 070 دیدم هزار تا شماره اومد الان دیدم 0171 ببخش اخ همرو حفظ نیسم

فدات عزیزم مرسی که به فکرم هستی شوخی کردم💗💗💗💗

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
2731

بچه ها امروز فهمیدم چقد همتونو دوس دارم چقد کنارتون خوشحالم از دورتک تکتونو میبوسم    @0171 خوندی پست قبلمو الانم نتونسم منشن کنم   

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

بچه ها سلاااام به همه خوبین؟؟؟؟؟؟  خونه ی جدید خوبه دوسش دارین؟؟ 😅😅😅

دارم به بچه ها یکی یکی پیام میدم بیان اینجا 🤪

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
2738
چرا هیشکی منو یادش نبود منشن کنه    

منم کسی تگ نکرد..میگفتم الان حتما بچه ها منو تگ میکنن که خودم خداروشکر تاپیکو پیدا کردم

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
منم کسی تگ نکرد..میگفتم الان حتما بچه ها منو تگ میکنن که خودم خداروشکر تاپیکو پیدا کردم

داشتم بهت پیام میدادم عزیزم ک دیدم اومدی 

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
چرا هیشکی منو یادش نبود منشن کنه    

من یادم عزیزدلم ولی خب خیلی نمیشه الان داشتم اعلانات میگشتم پیداتون کنم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
سلام گلی خانم  آررررررره خیلی بد بود 😂😂😂😂

سلام دوست خوبم دلم و اس همتون تنگ شد

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
بچه ها سلاااام به همه خوبین؟؟؟؟؟؟  خونه ی جدید خوبه دوسش دارین؟؟ 😅😅😅 دارم به بچه ها یکی یکی ...

نه الهه من خونه ی قبلی رو میخام😭به نی نی یار بگو همون خونمون رو برگردونه😓

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  

وای من خیلی ناراحت شدم.اخه واقعا چرااااااا؟

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.