2733
2739

شوهرم به من گفت

هیچی من رفتم بی بی چک زدم منفی بود

اومدم دمغ نشستم 

شوهرم گف چی شد؟ گفتم هیچی منفیه

بعد خودش رفت تو دستشویی دید

داد زد مثثثثبتهههه کهههه 😍😍😍

بعدش دیگه هیچی من استراحت کردم و گفتم خببب حالا ۹ ماه باید کار کنی تا من بزام😁😁😁

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
دعوا و کتک رو نفهمیدم 

یعنی خونه بود رفتم چند تا محکم زدم رو شونه اش گفتم ببین چ غلطی کردیم اونم سربسرم میذاشت میگفت ناقلا چقد زود تخمک ول کردی ولی اونم گیج بود اصلا باورش نمی شد فوری بردم آزمایش خون دادم مثبت بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه از سفر اومده بودم که متوجه شدم توی هفته شش

شب صبر کردم خستگی اش در رفت 

نشستیم جلوی تلویزیون 

گفتم یه چی بگم 

فکر کنم بچه درست کردیم 

تا ده دقیقه حتی نگاهم نکرد 

خشک شده بود 

😁
2731

ما هر دو مشکل داشتیم برا بچه دار شدن ، من کیست داشتم طبق معمول ، رفتم سونو اومدم بیرون زنگ زدم بگم ساک حاملگی هم دیدن که تا زنگ زدم گفت حامله ای 😐😐😐 ضد حال خوردم ، خواستم خودم بگم که آقا حس ششمش زودتر با خبر شد انگار 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
[QUOTE=82072971]تازه از سفر اومده بودم که متوجه شدم توی هفته شش شب صبر کردم خستگی اش در رفت  نش ...

نخند 

اون بیچاره تا چند ساعت هنگ بود 

ما از اول میدونستیم بچه نمیخواییم 

طبعا قرار بود سقط کنم

بعد فرداش پاشدم ماگم رو پر قهوه کردم یهو هراسون گفت کافئین برای بچه بد نیست؟

من 😳

قهوه 😒

بچه 😩

😁
2740
هیچی کلا شوهرمن توداره خیلی بعدیه هفته از سرکاراومده بود خونه منم صبحش تست زدم مثبت بود دوباره برگشت ...

فقط این😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه سه تا صلوات برا خوشبختیمون بفرستی؟حاجت رواشی ان شاءالله❤

عزیزان به سلامتی ان شاءالله بچه های سالم زیر سایه پدر ومادر سون بزرگ بشن خیلی دلم خواست میشه دعا کنید من و همه چشم انتظارا رو که  این لحظه رو تجربه کنیم ان شاءالله .ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

خودش جواب آزمایشمو اورد گف منفیع(خوشحال بود تا حدودی)

خودم ک نگاه کردم دیدم مثبته،جیغ زدم ک من حااااملم ولی فک کرد مسخره میکنم،رفتم ب ده پونزده نفر خبر دادم اخرش ب خودش گفتم،داشت شام میخورد دهنش پر غذا بود نمیدونس چیکار کنه خوشحال باشه یا ناراحت 😂😂😂ی کم شوک شد بعد ی ساعت اومد هم منو بوس کرد هم شکممو

بی بب مثبت و یک کفش کوچولوگذاشتم جلو اینه رو اینه هم نوشتن تبریک برو پایین تو داری بابا میشی مواظب مامانم باش تا من میام پیشتون... بعد شوهرم اصلا چشمش به اینه نیفتاد منم گفتم وااای صورتت چی شده برو تو اینه نگاه کن.. رفت و دید و همش میگفت الکی نگو بعدش بوس و بغل و خوشالی.. این لحظه رو برای همه کسایی که بچه میخان ارزو میکنم

عشقم = دخترم و شوهرم👨‍👩‍👧
2706