2737
2734
عنوان

یکی از دیالوگ هایی که بین خودتون و همسرتون،هرروز تکرار میشه رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 106340 بازدید | 1117 پست
شوهر:بیا ماساژم بده😆 من:ای خدا من چقد بدبختم،خدایا منو بکش،هرروز باید ماساژ بدم😟😯😕😰😞 شوهر:😏 ...

دقیقا من😑چرا اینا اینقد ماساژ دوس دارن اخه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من به شوهرم روزی صد بار میگم موش کی بودی عشقم اونم میگه گ..زوی کی بودی😐😐😐حالا به جونیم قسم اگه ی ...

😐😂خو ی چیز بگو حالشو بگیر

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام چی داریم ؟؟؟؟ خورشت کرفس😂😂

ینی اغلب خورشت کرفس؟؟؟بیرون روی پیدا نمیکنید؟؟؟  

من خیلی کرفس دوس دارم ولی حیف اگه بخورم شب و روزم یکی میشه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2731
اوع😐 اونوقت چی میگی؟

بسته به اون روز داره اگه از دستش ناراحت باشم مثلا میگه من همسرم راااا میگم به شخمم هم حساب نمیکنم و کار خودم را میکنم 😁 بد عصبانی میشه ولی اگه راضی باشم ازش میگم دوووست میدارم

2740

من:سلام عزیزم صبح بخیر خوبی؟ ایشون:سلام فدات شکر زنده ام.من:چ خبر ؟ایشون:هیچ بازار گشاد و افتضاح🤪🤭جدیدا خیلی میناله از اقتصاد منم زیاد پی نمدم

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
من: دست خر كوتاه شوهرم: خر عمته😐

😂😂😂وای😂😂😂😂

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2706