2752
2734
عنوان

😚خانمهای اهل ساری بیاید باهم باشیم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 67753 بازدید | 3119 پست
دکتر پوست خووووب خانم باشه.میشناسین معرفی کنید؟؟؟؟؟

دکتر زهره حاج حیدری  خیلی دکتر خوبیه.البته یکم سخت نوبت میشه گرفت ‌حضوری بری مطب بهتر نوبت میگیری.مطبش کوچه کنار شهریار ۳ یه ساختمونه فکر کنم اسمش شهریار باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر پوست خووووب خانم باشه.میشناسین معرفی کنید؟؟؟؟؟

سلام عزیزم خانم دکتر بابایی رو من میشناسم خودمم همیشه پیشش میرم تو خیابان فرهنگ ساختمان توسعه میشه کلینیک داره خواستی یه بار برو ویزیت پیشش.

2731

من قصد مهاجرت به ساری رو دارم میشه دوستان ساروی لطف کنن و من رو داخل کانالشون اد کنن🥰🥰🥰🥰

۳۴ساله 👩🏻متاهل هستم 👩‍❤️‍💋‍👨مادر  دوتا پسر👨‍👩‍👦‍👦               غصه ها فانی و باقی همه زنجیر به هم                           گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند.                                                            با زندگی نساز :زندگی رو بساز 🌈🍠
من تجن هستم ..اگه تل گرام داری ما اقدامی ها ی گروه تشکیل دادیم دوسداشتی بیا؟؟

عزیزم میشه لطف میکنی لینک گروه رو به منم بدید

۳۴ساله 👩🏻متاهل هستم 👩‍❤️‍💋‍👨مادر  دوتا پسر👨‍👩‍👦‍👦               غصه ها فانی و باقی همه زنجیر به هم                           گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند.                                                            با زندگی نساز :زندگی رو بساز 🌈🍠
سلام دوستان ...من برای لک صورتم میخوام برم یه دکتر خوب....کسی سراغ دارین 

سلام عزیزم من بالاتر یه دکتر خوب معرفی کردم، خانم دکتر زینب بابایی پوست و مو و زیبایی انجام میده قیمت خدمات و کیفیت کارش خیلی خوبه برای ژل و بوتاکس و غیره 

آدرسش هم مجتمع پزشکی توسعه 

اینم سایتش 

دوستان که مسئول گروه تلگرام ساری هستن میشه منم ببرید تو گروه ممنون

سلام همشهری های عزیز.روزهای خوشگل آفتابیتون بخیر.عزیزان تو ساری یا شهرهای اطراف دکتر خوب واسه جراحی ...

دکتر اسماعیل فرزاد فرد 

• آدرس:ساری، خ فرهنگ -ساختمان شهریار۳-واحد۴۱۱
  • تلفن تماس : ۰۹۰۲۳۳۰۲۲۲۳

۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید 09174444261 هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

یا تماس بگیرید

اینم ادرس اینستاگرام

https://instagram.com/bagh.golha.shiraz

2706