2733
2734
عنوان

😚خانمهای اهل ساری بیاید باهم باشیم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 67574 بازدید | 3119 پست
من نزدیک ساری ام ولی همه کارام ساری دکتر و ... دکتر من رویا بیات ولی میخوام برم بنافتی
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار باردار شدم که دکترم ظبیانی بود با اینکه علایم خارج رحم داشتم تشخیص نداد.و چند روز بعد با درد و خونریزی رفتم بیمارستان حتی نیومد بیمارستان ودکتر نصری اومد بالای سرم و با دارو سقط کردم.افزون به بعد دکترم دکتر نصری شد و تحت نظرش دوباره باردار شدم و الان پسرم 16ماهشه.
2742
سلاااممم خوش آمدید همشهریهااا.من غروب بودم پیش دکترم علی راد برام ازمایش نوشت معاینه شدم عفونت دارم باید دارو بخورم. بچه ها دکتر زنان علی راد و سعید فروزان عالی اند.پیش دکتر فروزان 21بهمن بهم نوبت داد واقعا شلوغه
هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍
اره این دوتا آزمایشگاه‌ها عالیه تشخیصشون.بچه ها آزمایشگاه بیمارستان دکتر شهیدی همون پرتو مازند کارش دقیقه؟باید برم ازمایش تیرویید بدم.دوهفته پیش رفتم فجر ازمایش دادم حالا دکترم دوباره نوشت گفت برو بجای دیگه بده ببینم عددش تغییر میکنه یا نه😦
هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍
2738
خوش آمدی شیم جان😚😚ایشالا بسلامتی نی نیتو در آغوشت بگیری
سلام بچه ها امروز بعد از نماز مغرب و عشاء جشن بزرگ نورافشانی ساری در پارک ملل برگزار میشه.شماها میاید؟
سلامممممممممم . منم هستم . امروزم میریم پارک ملل ، با خواهر برادرا هم هماهنگ کردیم که با هم باشیم ، الویه هم درست کردم که ساندویچش کنم .
که دنیا به خسران عقبا نیرزد ....... به افسوس بسیار فردا نیرزد
پارسال دهه فجر رفتیم پارک ملل ، نور افشانی ، خییییییییییلی عالی بود . خیلی قشنگ بود . حالا امسال نوشته بزرگترین.... احتمالا باید خیلی قشنگ باشه . اگه تونستید حتما بیاید .
خیلی تبلیغ شده ، تو تلگ رام و بنرهای تو خیابون و.... برا همین باید خیلی شلوغ بشه . جا پارک پیدا نمیشه ، اگه میرید زود برید . بعد از نماز مغرب هم هست .
2706