2733
2734
عنوان

کیا براتنظیم پری متفورمین خوردن و تاخیر داشتنو باردار بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 40 پست
تو نه هفته و پنج روز ما تو مازندران پیش دکتر رمجی رفتیم گفت گریدش دو با این وضعیت یا باردار نمیشی یا ...

من ۵ هفته سقط شد.البته تا سقط بشه ۲ هفته طول کشید.

شوهر من سونو رو حدود یکسال پیش انجام داه ولی هنوز درد نداره اصلا.تو سونوشم چیزی از گرید نیست.تو یه تاپیکی خوندم اونایی که واریکوسلشون نیازی به عمل نداره نباید عمل کنن عوارض داره.نمیدونم گیج شدم دکترها با دیدن سونو و معاینه کردن شوهرم گفتن نیازی به عمل نداره😥

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
من ۵ هفته سقط شد.البته تا سقط بشه ۲ هفته طول کشید. شوهر من سونو رو حدود یکسال پیش انجام داه ولی هنو ...

خواهری بی بی چکمو ببین

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهری بی بی چکمو ببین

واای عزیزم مبارکت باشه😍😍😍😍🤗🤗🤗

خیلی خوشحال شدم برات انشالله به سلامتی

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
واای عزیزم مبارکت باشه😍😍😍😍🤗🤗🤗 خیلی خوشحال شدم برات انشالله به سلامتی

فدات شم دعا کن سالم باشه من اولین ماه اقدام بعد عمل همسرم بود انشالله دامن تو هم سبز بشه😘

2731
فدات شم دعا کن سالم باشه من اولین ماه اقدام بعد عمل همسرم بود انشالله دامن تو هم سبز بشه😘

انشالله حتما سالم سالمه هم میمونه هم بدنیا میاد😍😍امیدت به خدا باشه.

برای منم دعا کن😇😇😇

راستی یه سوال... هزینه عمل شوهرت چقدر شد؟ بیمارستان دولتی بود یا خصوصی؟ 

وسوسه شدم بدونم...من شوهرم ماه بعد پیش دکترش وقت داره میخوام ازش سوال کنم اگه درصد کمی هم فکر میکنه عمل بشه بهتره شوهرم عمل کنه....یا حداقل همون زالو درمانی رو بره

راستی یه سوال... هزینه عمل شوهرت چقدر شد؟ بیمارستان دولتی بود یا خصوصی؟  وسوسه شدم بدونم...من ...

هزینه ش تقریبا دو تومن

2740
دکترا زالو درمانیو قبول ندارن

خب به ضررشونه طرف واریسشو با زالو خوب کنه....زالو خیلی خوبه و یه جورایی شفا بخشه برای بعضی چیزا