2733
2734
عنوان

من چرااا قرمزم

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 31 پست
چطوری؟

بهش پیام بده

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش پیام بده

چطوری ببخشیدا وقتتونم گرفتم من قبلا اصلا همچین مشکلی پیش نیومده بخوام کار ی کنم

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
چطوری ببخشیدا وقتتونم گرفتم من قبلا اصلا همچین مشکلی پیش نیومده بخوام کار ی کنم

https://www.ninisite.com/user/discussion/d183dbfb-a299-4d2a-ad01-6de9a78927e6/نی-نی-یار-5

برو اینجا بزن ارسال پیام

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2731
https://www.ninisite.com/user/discussion/d183dbfb-a299-4d2a-ad01-6de9a78927e6/نی-نی-یار-5 برو ا ...

مرسی  عزیزم

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2740
همونم ممنوعه دیروز نی نی یار گف

نمیدونستم . 😔اینجوری سریع قطع میکنن