2733
2734
عنوان

نامزد سابقمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 101791 بازدید | 630 پست
[QUOTE=81958863]فقط سعی کن بچه دار نشی[/QUOTEبا دار شدم سقطش کردم

مگنه نگفتي شوهرت اگه عمل كنه ديگه بچه دار نميشي  پس چرا سقطش كردي ؟يعني واقعا قصد داري تااخر عمر بچه نداشته باشي؟چه قدر كه سقطش كردي

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرت چجور ادمیه مگه؟خوب نیس؟

دوست دختر که داشت

دوبار بهم زده 

مشروب خوره دایم.مسته البته الان کمتر شده

چون دوسش ندارم شکاکم شده

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد
دوست دختر که داشت دوبار بهم زده  مشروب خوره دایم.مسته البته الان کمتر شده چون دوسش ندارم شکا ...

يعني بعد ازدواجت دوست دختر داشته

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2740
حالا چرا اصرار داشت که با تو ازدواج کنه 

از 16 سالگیم خواستگارم بود یه بار باهاش حرف زدم گفتم من ازت خوشم نمیاد اونم گفت تو اخر زن من میشی ببین کی گفتم

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد
دوست دختر که داشت دوبار بهم زده  مشروب خوره دایم.مسته البته الان کمتر شده چون دوسش ندارم شکا ...

عجب بابا تقصیر خودشه نامرد اگه یکیو میگرفت که دلش باهاش بود بهش شک نمیکرد .  نمیتونی طلاق بگیری؟؟

دلم براش کبابه یه جنتلمن واقعی بود  مرد بود هیچ عیبی نداشت ما اخرین شب داشتیم واسه عقذ دادا ...

به نظرم اون درکت میکنه .. هر کی جای تو بود بنظرم همین کارو میکرد

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین .
2706