2737
2739

مشهدیای گل میشه کمکم کنید که واسه سونو ان تی و غربالگری ۳ ماهه اول کجا برم....؟؟؟طبق تحقیقاتی که کردم میگن سونو هاشمی عطار عالیه و واسه غربالگریم برم آزمایشگاه پردیس احمدآباد...میشه نظر بدین

اره  دیگه هر دوتاش باید بری من نه سال پیش پیش اینا رفتم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر هاشمی برای من وقت نداد گفت دیر رفتم وقت بگیرم من رفتم صدرا خوب بود به نظرم برای غربال دوم بشه میرم همون عطار

ولی پردیس عالیه 

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

من هم بچه اولم هم بچه دومم سونو رفتم پیش دکتر ذبیحی کارش خوبه البته بچه تو راهیم روغربالگری  رفتم پیشش کنارشم ازمایشگاه بود رفتم آزمایش دادم که خداروشکر بچم مشکلی نداشت

لایک نکن عزیز دلم ممرسییی. 😘    
2740
دکتر هاشمی برای من وقت نداد گفت دیر رفتم وقت بگیرم من رفتم صدرا خوب بود به نظرم برای غربال دوم بشه م ...

هزینش چقد بود هر کدوم جدا

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
سونو هاشمی عطار همراهی هم میزاره؟؟

زمان  من اوایلش بود هم دوربین گذاشت هم شوهرم اومد الان و نمی دونم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

سلام

آزمایش رو من به پیشنهاد مرکز بهداشت همه رو میرفتم جهاددانشگاهی. هم دقیق بود، هم قیمتاش خیلی خیلی کمتر از جاهای دیگه

سونو هم می رفتم پیش خانم تقوی بیمارستان بنت الهدی، یا درمانگاه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)