2733
2739
عنوان

عید خونه مادرشوهرتون میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 56 پست
آخه عید بدون شوهرم برم خیلی ناراحت میشن 

ینی به هیچ وجه راضی نمیشه بیاد؟

خوب یکاری کن

برو بگو بخاطر این میام که تو ام بیای خونه مامانم

چون اونا دوستت دارن و بهت بی احترامی نکردن

دائم حالت رو میپرسن

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

منم فعلا قهرم،مادر شوهرم شعور نداره دهنشو باز کرد هر چی دلش خواست بهم گفت.

اما عید ب خاطر دخترم و شوهرم میرم گناه دارن تنها برن الانم شوهرم دو هفته ای یه بار یکی دو ساعت با دخترم میرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اقوام شوهرم خوبن این مامانش خیلی بده ناچار خونه اقوامشون هم نمیتونم برم چون اونجا نمیخوام برگ

اتفاقا برو .ی جوری هم برو که خانواده شوهرت اونجا نباشن .بزار از بقیه بشنوه که خونه هاشون رفتید ولی اونجا نرفتی

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
من همیشه تا دمه دمه لحظه تحویل دارم هول هولکی همه جارو تمیز میکنم(تمیز کاری های جزیی) یا دارم تند تن ...

اخی سخت نگیر منم  از بعدازظهرش همه جاروتمیزمیکنم سفره روهم میندازم بعدش میریم خونه پدرشوهرم هرسال اونجاییم سال تحویل 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2728
ینی به هیچ وجه راضی نمیشه بیاد؟ خوب یکاری کن برو بگو بخاطر این میام که تو ام بیای خونه مامانم چون ...

وای متنفرم ازشون متنفر حالم بد میشه ببینمشون بخاطر کاراشون 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
اتفاقا برو .ی جوری هم برو که خانواده شوهرت اونجا نباشن .بزار از بقیه بشنوه که خونه هاشون رفتید ولی ا ...

جراتش رو ندارم شوهرم نمیزاره خونه مامانش نرم بعد برم خونه اقوام مامانش و باباش شوهرم پشتم نیست متاسفانه

منم فعلا قهرم،مادر شوهرم شعور نداره دهنشو باز کرد هر چی دلش خواست بهم گفت. اما عید ب خاطر دخترم و ش ...

من سختمه بچم بدون خودم بره اونجا 

2738
وای متنفرم ازشون متنفر حالم بد میشه ببینمشون بخاطر کاراشون 

پس اگر شوهرت پشتت نیست مجبوری اصلا به روش نیاری

تا حرف از خانوادش زد سکوت گن هیچ نظری نده

خدش ب مرورو متوجه میشه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
اخی سخت نگیر منم  از بعدازظهرش همه جاروتمیزمیکنم سفره روهم میندازم بعدش میریم خونه پدرشوهرم هرس ...

چه خوب میشد از چند روز زودتر همه جا مرتب بمونه

ولی متاسفانه با یه بچه یکساله من از یه طرف جمع میکنم اون پشت سرم میپاشونه میاد جلو😥باردارم هستم.دعا کن برام😥خیلی استرس خونمو دارم تا لحظه تحویل دیگه همه جاش تمیز باشه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
پس اگر شوهرت پشتت نیست مجبوری اصلا به روش نیاری تا حرف از خانوادش زد سکوت گن هیچ نظری نده خدش ب مر ...

ممنون گلم 

جراتش رو ندارم شوهرم نمیزاره خونه مامانش نرم بعد برم خونه اقوام مامانش و باباش شوهرم پشتم نیست متاسف ...

بگو تو برو ولی من نمیتونم بی احترامی رو تحمل کنم اگر راه نیومد کلا نرو هیچ کجا .یوقتایی ادم تکلیف چیزی رو روشن میکنه واسه ی عمر .

ما کوچیکا خدامون بزرگه...