2733
2739
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاستم عددا رو مقایسه کنم همینجوری ولی خیلی ریزه طرفم ک برداشته نامه فدایت شوم نوشته بجای جواب، چی ...

خخخخخخخ نمیدونم همه رو نوشته تا مثاته معده کلیه .....

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
2731
خوش اومدی خواهری

سلام خانمها من امروز ۲۲ سیکلمه با اصرار شوهرم  دیگه بی بی چک گذاشتم خط دوم یه هاله خیلی خیلی کمرنگ بود ینی از جلو  خوب دقت میکردی فهمیده میشد تو عکسم دیده نمیشه بنظرتون احتمال بارداری هس ینی به این زودی مگه میشه یا خطای دید بوده 

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان
دوستان عزيزم اينجا فعال نيست ا؟

فعاله عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
سلام   خانمها من امروز ۲۲ سیکلمه با اصرار شوهرم  دیگه بی بی چک گذاشتم خط دوم    ...

اگر بیبی چکت مدیکور باشه احتمال مثبت کاذب بودنش هست و اینکه روز 22سیکل خیلی زوده برا بیبی چک

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اگر بیبی چکت مدیکور باشه احتمال مثبت کاذب بودنش هست و اینکه روز 22سیکل خیلی زوده برا بیبی چک

اینه بی بی چکم نمیدونم هاله دیده میشه تو عکس یانه یه خانومه تو تایپکش میگفتم من ده روز بعد رابطه نشون داد وباردار بودم

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان
اینه بی بی چکم نمیدونم هاله دیده میشه تو عکس یانه یه خانومه تو تایپکش میگفتم من ده روز بعد رابطه نشو ...

بیبی چکت هاله داره کاملا مشخصه