2737
2734
عنوان

خانوما ممکنه تست abr شنوایی سنجی اشتباه کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13845 بازدید | 80 پست
سلام خواهش میکنم همون آذر ماه بردمش تهران پیش دکتر رضا مروستی دکتر گفت اصلا نیازی به سمعک نداره بچه ...

سلام من دخترمو ١.٥ ماهگي برديم abr چون oae جوابش منفي شده بود، بعد گفت فقط ١٠٪؜ شنوايي داره... فرداش برديم يه مركز ديگه گفت ١.٥ ماهه خيلي زود بوده و ٣ ماهگي نتيجه درست ميده. الان ٢ هفته ميگذره زندگيمون از غصه و غم سياه شده. پيش متخصص هنوز نبرديم چون كسي كه تست رو انجام داد گفت نتيجه درسته و بابد سمعك خيلي قوي يا كاشت حلزون انجام بده از عفونت هم حرفي نزد و نگفت ببر پيش دكتر. از اون طرف دخترم به صداها بعضي 

وقتا واكنش نشون ميده اصلا نميدونم بايد چيكار كنم

سلام من دخترمو ١.٥ ماهگي برديم abr چون oae جوابش منفي شده بود، بعد گفت فقط ١٠٪؜ شنوايي داره... فرداش ...

سلام اصلا بد به دلت راه نده یکم بزار زمان بگذره بچه خیلی کوچیکه میدونم الان تو دلت چی داره میگذره ولی تا ۶ ماه زمان داری من خودم این روزارو گذروندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دخترمو ١.٥ ماهگي برديم abr چون oae جوابش منفي شده بود، بعد گفت فقط ١٠٪؜ شنوايي داره... فرداش ...

من بچه رو ده جا بیشتر بردم اصلا دیوونه شده بودم یهو تصمیم گرفتم ببرمش تهران دکتر تحقیق کردم بردم پیش دکتر رضا مروستی خیابون نوفلنوشاتو بهم گفت هیچی نیست منم بیخیال شدم الان بچم یکسال داره همه کارایی که بچه یکساله میکنه رو انجام میده هر بهش میگیم انجام میده حتی با صدای آهسته.بعضی وقتا فکر میکنم شاید لب خونی میکنه جلوی دهنمو میگیرم میگم دس دسی کن انجام میده خلاصه اینکه جای شک برامون نزاشته من به عنوان کسی که این روزا رو با گوشت و پوست و استخونم لمس کردم بهت میگم غصه نخور پشت گوشم ننداز بزار یکم زمان بگذره بعد ببرش دکتر خوب بزار خودش بهت یه مرکزی رو معرفی کنه ان شاالله که سالمه سالمه با خدای خودت صحبت کن مطمئن باش خدا معجزه شو بهت سالم داده

من بچه رو ده جا بیشتر بردم اصلا دیوونه شده بودم یهو تصمیم گرفتم ببرمش تهران دکتر تحقیق کردم بردم پیش ...

عزيز شما ABR انجام دادين؟ چند بار؟ حتماً ABR جوابش خوب بوده كه دكتر گفتن نياز نداره ديگه :( من ١٠ روز ديگه يه مركز خوب وقت ABR دارم و منتظر معجزه هستم خواهش ميكنم برامون دعا كنيد

2731
لطفا هرکی تجربه داره کمکم کنه خییییییلی نگرانشم

عزيزم ميشه بگيد بچتون بالاخره چي شد تست  abr اش

پسر منم نارس ب دنيا اومد ١٢روزگي تست كرديم نرمال نبود دارم از استرس ميميرم

عزيزم ميشه بگيد بچتون بالاخره چي شد تست  abr اش پسر منم نارس ب دنيا اومد ١٢روزگي تست كرديم نرم ...

عزيز متاسفانه بازم پاسخ بد بود. شما ١ ماهگي هم بايد OAE ازش بگيرين اگه خدايي نكرده جواب نداد برا ABR ميفرستنتون

2740
عزيز شما ABR انجام دادين؟ چند بار؟ حتماً ABR جوابش خوب بوده كه دكتر گفتن نياز نداره ديگه :( من ١٠ رو ...

من همه این راهها رو رفتم حتی دکتر برام سمعک هم نوشت که تهیه کنم منظورم اینه بچه شما خیلی کوچیکه یکم زمان بدید و به خدا توکل کنید.مطمئن باشید با گذر زمان متوجه میشید ک بچه شنوایی داره و هیچ مشکلی هم نداره 

من همه این راهها رو رفتم حتی دکتر برام سمعک هم نوشت که تهیه کنم منظورم اینه بچه شما خیلی کوچیکه یکم ...

ولي به ما گفتن مشكل كاعش شنوايي عميق داره و الان داره سمعك استفاده ميكنه و توي نوبت كاشت حلزون رفته :( هنوز خودمم باورم نميشه كاش يه خواب بود

ولي به ما گفتن مشكل كاعش شنوايي عميق داره و الان داره سمعك استفاده ميكنه و توي نوبت كاشت حلزون رفته ...

کاملا درکتون میکنم خیلی سخته،دکتر گوش و حلق و بینی خوب بردینش؟من آدرس دکتر مروستی رو بالا نوشتم

سلام خانوما‌تو رو خدایکی جواب منو بده دارم از نگرانی دق میکتم‌بچه م تست اولیه ش تو ببمارستان وتست یک ماهکیش هر خوب بودن چون زردی بالا داشت گفتن سه ماهکی هم ای بی ار ازش بکیریم.تو ای بی ارگفت که هیچ مشگل کم شنوایی یا ناسنوایی نداره ولی عصبش با تاخیر رشد مواحه هست.یعنی چی اینکه میگن یعنی ممکنه رو شنوایش بعدن تاثیر بزاره

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن
اصلا نگران نباشید هیچی نیست جواب تست رو پیش دکتر گوش و حلق و بینی ببرید.

جواب تست رو به من ندادن که‌فقط گفت پنج مااگی هم ببار که باسه ماهگی مقایسه کنمیم.خیلی نگرانم.نکنه مشگلی برا بچم پیش بیاد.الان خیلی خوب به صدا ها واکنش نشون میده.نمیدونم این تاخیر عصب دیگه چه صیغه ایه

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن
2706