2733
2734
عنوان

خانوما ممکنه تست abr شنوایی سنجی اشتباه کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13860 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی نمیدونه با وجود عفونت در گوش دستگاه ای بی ار منفی نشون بده و بچه سالم باشه؟؟؟

خب اگر گفتن عفونت داره اول عفونت ش و درمان کن ،خواهرانه بهت میگم استرس نداشته باش انقدر، چون خودم ابن روزا رو گذروندم، خیلی از افت شنوایی ها هستن هیچ مشکلی تو زندگی به وجود نمیاره ممکنه من و شما هم داشته باشیم اصلا متوجه نشیم، تا ۱۵ یا ۲۰ درصد افت شنوایی تو تست abrفکر نکنم مشکلی تو زندگی عادی ایجاد کنه ،شاید یه پچ پچ خیلی یواش رو بچه متوجه نشه ،به شما گفت چند درصد افت داره ؟

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2738
هر دو گوشش

والا نمیدونم عزیزم ،انشالله که چیزی نیست ،شما خودت هم‌میگی نوزاد ت به صدا ها واکنش نشون میده ،پس حتما اشتباه شده ،اگر خدایی نکرده یه ذره افت داره خوبه که زود فهمیدی و خیلی خوبه اگه بچه سمعک لازم داره همون سال اول زندگی که زبانش میخواد شکل بگیره داشته باشه  که خدایی نکرده از هم سن و سال هاش عقب نمونه ،الان هم اصلا استرس نداشته باش ،انشالله به حق صاحب امروز یه چیزی نذر کن ،سه ماهگی که میبری ش تست اشتباه شده باشه حتما هم نذرت رو ادا کن اونوقت ،چون میدونم مث اون روز ای من خیلی استرس داری میگم تو رو خدا حرص نخور 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
سلام عزیزم بچت چی شد گوشش بهترشد

سلام عزیزم من بردمس گوش حلق بینی یه قطره ای داد 20 روز استفاده کردم از گوشاش یه چیز سفید رنگ کشدار میومد بعد یه ماه بردمش ای بی ار خدا رو شکر هر دو گوشاش جواب داد خدا رو هزاران بار شکر الان هر جوری امتحان میکنم عکس العمل داره 😍