2733
2734
راستش یه چیزی بگم یکم حال و هوا عوض شه. چند وقتی بود تحت تاثیر سالومه خانم تر و تمیز این تاپیک به جون خودم افتاده بودم و ... با بدبختی و مراقبت هفتگی خودمو مرتب نگه می داشتم... اما این یک ماه که امتحان داشتم نه توان روحی و نه جسمی برای این کارای درد اور و وقت گیر نداشتم و ... دوباره همه چیز مثل اول شد... یعنی قبلا شیو از انتها می کردم اما تحت تاثیر این تاپیک اپیلاسیون رو خودم انجام دادم به چه مکافاتی!!! اما همه چیز مثل اولش شد ... گریهههههههههههههه حالا باز باید همونقدر درد و سختی تحمل کنم... وای خدا... عزا گرفتم برای این کار...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم وقتی اپیلاسیون میکنه دیگه دلش نمیاد شیو کنه چون دردش چندبرابر میشه ..اما من خودمم اعصاب درست حسابی واسه این کارا ندارم حقیقتش وقتشم ندارم ..خوش به حال اونایی که وقت ازاد زیاد دارن
Shake it! shake it!
دقیقا... من این نوشته ها رو خیلی وقت پیش دیدم تقریبا همون موقع ها که تاپیک رونق داشت.ولی راستش تا حدود اواخر شهریور یا اوایل مهر اگه اشتباه نکنم وقتشو پیدا نکردم که عملی کنم. یا وقت نداشتم و یا اگر وقت داشتم از نظر جسمی خسته بودم یا آستانه دردم پایین بود. القصه یه بار کولاک کردم و با لیدوکائین و کشیدن کلللللللللللللللی درد صفا دادم. یه مدتی هر هفته یا هر ده روز مراقبت می کردم. سر این امتحان لعنتی که اخرش هم هیچی به هیچی شد ول کردم دوباره شد همون آش و همون کاسه. باور کن ظرف یکی دو ماه توان و تحملم کمتر شده. قبلا با دردی که قابل تحمل بود در هر صورت با استفاده از این موم های آماده پامو که خیلی موهاش بلند می شد موهاشو اپیلاسیون می کردم. اما این چند روزی باور کن دو بار قشنگ موقع استفاده قلبم درد گرفت و حتی مجبور شدم به پاهام هم لیدوکایین بزنم... باز هم نصفه نیمه شده و کامل نیست چون دیگه توان نداشتم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2742
البته می دونی بارهای اولش خیلی خیلی سخته دفعات بعدی اگر مداوم مراقب باشی بهتر می شه... اینم بگم که برخی نقاط بدن من موهاش خیلی چموشه و تقریبا هر دفعه همونقدر درد رو داره فقط تفاوتش اینه که دفعات بعدی تعداد موها در واحد سطح کمتر می شه و خب این خودش یکم به کاهش درد کمک می کنه.
سلام گلم. نه ... چه ترگل ورگلی... بیا به دادم برس... خاطرت هست یه امتحان کذایی داشتم؟ که اخرش هم با نامردی ردم کردند و روحیه ام داغون داغون شد... سه هفته اخری که به امتحان مونده بود دیگه اون مراقبت هفتگی برای پایدار موندن اون ترگل ورگلی رو انجام ندادم. گفتم بعد امتحان یکم درد رو تحمل می کنم و دوباره مثل اول می شم... اما بعدش اونقدر روحیه ام خراب بود که همه چیز رو ول کردم و چشمت روز بد نبینه همه چیز شد مثل روز اول!!! حالا واااااااااااااااااااااقعا قلب و اعصاب ندارم اون پروسه چند روزه رو طی کنم... بیرون و سالن اپیلاسیون هم به خاطر معذوریت های شرعی( البته من کسی رو تخطئه نمی کنم اما خودم حاضر به این کار نیستم) نمی تونم برم. چون شاید کس دیگه انجام بده کمتر درد بکشم... اینکه ادم خودش انجام بده خیلی ترسناکه... حالا چه خاکی بر سر بریزم؟؟؟
من دلم می خواد ترگل ورگل باشم.... ولی واقعا اعصاب و جسارتشو دیگه ندارم... کمکم کن سالومه جان....
2738
تمام زحمات دو سه ماهه ام بر باد رفت... من چی کار کنم؟
دوست قدیمی عزیزم. می دونی که تو بعضی شرایط آدم تحمل دردش کمتر میشه. مثلا تو بعضی روز های پریود بخوای ابرو برداری انگار جیگرتو دارند می کشند بیرون

فکر می کنم الان هم مشکلت فقط مال همون قسمته دیگه نه؟

بقیه جاها مثلا پاها رو که می تونی بلوری کنی آره؟

آره درسته اگه همت کنی بری آرایشگاه سر سه سوت برات موم می اندازه و ترستم می ریزه

اما اگه می خوای خودت انجام بدی دوباره مثل دفعه اول بذار یه موقع که عجله و محظوریت نداشته باشی
همه چیت حاضر باشه

حالتم خوب باشه

بعد آروم آروم برو جلو
از اطراف شروع کن اونم بصورت باریکه های نازک نازک
از کشاله ها
مثلا هر بار یه سانت
کم کم ترست می ریزه ضمنا پوستتم عادت می کنه.
یه دفعه نرو جای حساس و یه دفعه هم یه قسمت بزرگ رو موم نذار

من یه وقتی که تازه شروع کرده بودم در حد دایره های 5 ریالی قدیم موم می انداختم. تیکه تیکه
دقت کن ببین مساختش اینقدر هم نیست

برای یک کف دست کولی بازی در نیار جانم :)))
عوضش برگ گل لطیف میشی خودت کیف می کنی
ک
می دونی که سختیش دقعه اوله

توصیه می کنم دو روز متوالی اینکارو بکنی

یه روز از کشاله ها شروع کن تا جایی که جون داری ادامه بده و منطقه مودار رو کوچیکش کن
هی از اطراف کم کم و باریک باریک موم بنداز وبیا به طرف مرکز
هر جا طافتت طاق شد به خودت بگو فقط همین یه نوار باریک و تموم

بعد که خسته شدی برو دوش بگیر و تمومش کن
فردا ببین اون یه ذره باقیمونده چقدر کمه و کار یه ساعتم نیست

موفق باشی عزیزم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
سالومه جون،

اومدم یه تشکر ویژه کنم،

با راهنمایی شما امروز اپیلاسیون کردم،

خیییییییییییییییلی راضیم، دیگه طرف تیغ نمیرم!

اوونقدرا برام درد نداشت، اونقدرا هم به نظرم کار سختی نبود:)

یه سوال،

یه سری موهای ریز موند، یعنی قاطیِ موهایی که بلند بودن و مناسب اپیلاسیون، یه سری کوتاه بودن که با موم کنده نمیشدن،

اونجوری تمیز نشد:( زیاد نیستنا، ولی دلم میخواست نباشن:)

حالا باید صبر کنم باز اینا که بلند شد اپیلاسیونشون کنم؟

برای شما هم همینجوری میشه؟
سلام هورمهر جون چه خوب... مبارک باشه. من متاسفانه خیلی طاقتم کم شده...
سالومه جان ممنون از توضیحاتت... با دست و پا مشکلی ندارم... یعنی درد دارم ولی می تونم یه جوری تحمل کنم. ولی اون قسمت رو یکم از کناره ها و بالا انجام دادم ولی دیگه طاقت نیاوردم با وجودیکه کرم بی حس کننده هم زدم... بعد هم مساله ماهیانه و ... فعلا که ناقص موند... ببینم چه می تونم بکنم... ولی من از خودم خبر دارم . به جون خودم کولی بازی نیست... دیدی اون دفعه دختر خوففففففففففففی بودم؟ اینقدر از درد حرف زدم؟ ولی الان طاقتم خیلی کم شده نمی دونم چرا... مجبور شدم به خاطر معاینه داخلی که پریروز رفتم از تیغ استفاده کنم و فعلا که همه چی خراب شد رفت... تا ببینم چی می شه....
من یک ساله میرم آرایشگاه و موم میندازم کل بدن رو با اضافه...موم گیاهی برای موهای زاید خیلی عالیه حدود یک ماه طول میکشه که در بیاد
من الان خیلی کم مو شدم و تراکم موها خیلی خیلی کم شده و اون مقداری هم که در میاد خیلی نرم و نازک هست

پیشنهاد من به همه انداختن موم گیاهی برای اضافه هاست
در ضمن ژل شستشوی فیروز هم خیلی عالیه من استفاده می کنم
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
2706