2737
2739
عنوان

اعتراف کنید😅

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 73 پست
@mt64     راستی مینو جون اشکال نداره دو سه روز قرصامو نخورم ؟ چون تموم شده .. همش یادم م ...

نه عشقم اشکال نداره برامنم چندروز بود تموم شده بوو تا خریدم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل رفتن خودم غذا میخورم به همسرمم نمیدم اونجا که نتونست بخوره بعد خونه اومدن با قربون صدقه بهش غذا ...

😂😂😂😂 خیلی خوبه 

اینطوریم بکن😒😒😏

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
نه عشقم اشکال نداره برامنم چندروز بود تموم شده بوو تا خریدم 

تو این چند روز رفتم یه سری وسایل براش گرفتم 

تخت رو سفارش دادم و ..

تقریبا کاراش تموم شده دیگه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ی کار خبیثانه ک تازگیا انجام دادم هم  این بود جیب لباس کار شوهری نگشتم انداختم تو ماشین بعد دراوردم دیدم تموم فاکتورهاش پودر شدن بیجاره چقد دنبال اونا گشت نتونستم بگم چی شده😖

2740
حتما 😂😂😂دیدی موقع برگشتم لوس بازی دراوردم رفتیم فست فودی😂😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣

منم یه بار مادرشوهرم دون پاشید برام که عزیزم بیا خونمون (وسط خونه تکونیش بود) بیا با هم چایی بخوریم 

از زیر زبونش کشیدم متوجه شدم تو مرحله شامپو کشبدن مبلاست

منم از این کار متنفرم 

گفتم پریود شدم اگر بهتر شدم میام حتما 😁

تو این چند روز رفتم یه سری وسایل براش گرفتم  تخت رو سفارش دادم و .. تقریبا کاراش تموم شده دیگ ...

ای جون مبارکش باشه دختر خوشکلمون ☺☺😍😍😍😙😙😙😙

من هنوز نخریدم فقط لباس چنددست خریدم 

ی کار خبیثانه ک تازگیا انجام دادم هم  این بود جیب لباس کار شوهری نگشتم انداختم تو ماشین بعد درا ...

خخخخ😂😂😂😂😂

الان که دارم فکر میکنم من خبیث ترینم چون همه کارای همه رو انجام دادم😂😂

منم یه بار عابر شوهرم دستم بود این همش میگفت دست توئه! میگفتم نههههه دست من نیست واقعا هم فکر میکردم دست من نیست 

بنده خدا از کارش زد و رفت بانک و دوباره یه کارت جدید گرفت 

وقتی گرفت من دیدم راست میگفته دست من بوده همون جوری انداختمش تو سطل زباله سیاه که نبینه 

هیچوقتم بهش نگفتم دست من بود چون خیلی انکار کرده بودم 

اگه میگفتم فکر میکرد خیلی دیگه گیجم ضایع میشدم😓

بسلامتی ایشالله 😍😍

مرسی عزیییزم 😍😍

ای جون مبارکش باشه دختر خوشکلمون ☺☺😍😍😍😙😙😙😙 من هنوز نخریدم فقط لباس چنددست خریدم 

ممنون مهربونم♥️

به سلامتی عزیز دلم 😍😍

مبارکش باشه جوجوی ناز نازیمون😘😘

خخخخ😂😂😂😂😂 الان که دارم فکر میکنم من خبیث ترینم چون همه کارای همه رو انجام دادم😂😂 منم به بار ...

😂😂😂😂😂😂وای منم خیلی ازاین کارا میگنم 

ی کیف داشت برای کارت عابرش سفت بود جنسش  پام رف روش کیف شکست 😂

همونجور سدیع برداشتم گذاشتم تو کیفش ک نفهمه من کردم 

ی بارم رمز گوشیش چندبار زدم گوشیش 8 ساعت قفل شده بود 😂😂😉😂😂

بسلامتی ایشالله 😍😍

عزیزم انشالله که به زودی زود مامان بشی🙏🏻😍😍♥️

الان امضاتون رو خوندم .. از ته دل دل دعا کردم🌹 اگر قابل باشم البته

2706