2737
2734

۱ بهمن ازمایش دادم بتام ۱۶۹ بود۶ بهمن شد۶۶۳ و۹ بهمن شد۱۰۴۰. ۱۸ بهمن رفتم سونو دکتر گفت یه نقطه خیلی ریز میبینم که نمیشه مطمئن گفت ساک بارداریه دوباره رفتم بتادادم شده بود ۱۰۱۲. دکتر گفت شیاف سیکلوژست رو قطع کن احتمالا جنین ضعیفه و رشد نکرده دو روزه یه کمی لکه بینی پیدا کردم دوباره اما دنبال یه معجزه میگردم انگار. کسی موردمشابه دیده یا شنیده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه من میگم اگه افت بتا هست چرا اینقدر کم ؟تو۹ روز از ۱۰۴۰ شده ۱۰۱۲. شانس من این روزا همه جا تعطیله نمیتونم برم یه دکتر دیگه. از طرفی به خاطرقطع کردن شیاف ها عذاب وجدان دارم میگم نکنه بچه هنوز سالم باشه و من شیاف رو قطع کردم

2738
بتات بالای 1000خوبه شیاف بذار3شنبه بروسونو شیافتم اسنگتفاده کن اگه مشکل داشته باشه حتی باشیافم سق ...

پس چرا دکتر اینقدر مطمئن گفت بارداریت خوب نیست و قطع کن. دارم دیوونه میشم به خدا

پس چرا دکتر اینقدر مطمئن گفت بارداریت خوب نیست و قطع کن. دارم دیوونه میشم به خدا

یکم صبرکن اگه خدایی نکرده بخادسقط بشه که وقتی مطمعن شدی ساک نیست

اخه بتای1000خوبه 

یک سونوگرافی خوب برو

اهل کجایی تهران؟

2706