2737
2734

دخترم ۵ ماه و ۲ روزشه تا حدود ۴ ماه و ده روزگی شبا خوابش خیلی خوب بود، مثلا حدود ۱۲ میخوابید تا ۵ تا ۶ که بعدش بیدار میشد و شیر میخورد و دوباره میخوابید، بعد چند شب بود که یه ربع بعد خوابیدن دوباره بیدار میشد منم میذاشتمش روی پا و دوباره خوابش میکردم، کم کم بدتر شد تا حالا که شبا حدود یه ربع یه بار هی بیدار میشه یا باید بذارمش روی پا تکونش بدم یا توو گهواره یا شیرش بدم، چیکار کنم خوب بشه؟؟؟ نکنه گشنه اش میشه و من تکونش میدم خوابش میکنم؟؟ تو رو خداااااا کمکم کنید چیکار کنم؟؟؟؟ از کم خوابی عصبی شدم

پسر منم دقیقا یه ماه همینطوری بود الان خداروشکر خوب شده سعی کن سیرش کنی شبا احتمالدزیاده یا دندونشه یا دلدرد قبل خواب بهش عرق نعناع بده راحت بخوابه

من ب همه آرزوهام میرسم همراه پسرمو شوهرم انشاالله💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پسر منم دقیقا یه ماه همینطوری بود الان خداروشکر خوب شده سعی کن سیرش کنی شبا احتمالدزیاده یا دندونشه ...

عرق نعنا و آب جوش و نبات میدم فایده نداره، اره میخواد دندون در بیاره چیکارش کنم وقتی بیدار میشه؟؟؟ با مسواک انگشتی آرواره هاش رو بخارونم؟؟

عرق نعنا و آب جوش و نبات میدم فایده نداره، اره میخواد دندون در بیاره چیکارش کنم وقتی بیدار میشه؟؟؟ ب ...

نه ولی اگه ببری دکتر ممکنه بهش ژل بی حسی بده ک بمالی رو لثه هاش اگه هم نداد برو داروخونه سن بچتو بگو بهت میدن ازون ژلا

من ب همه آرزوهام میرسم همراه پسرمو شوهرم انشاالله💪💪💪
2738
شایدم به تکون دادن رو پا عادت کرده.بچه منم تا ۱۰ماهگی فقط رو پا میخوابید تا میذاشتمش زمین ۵دقیقه بعد ...

بعد ده ماه چیکار کردید که خوب شد و خودش میخوابید؟؟؟ اخه توو گهواره هم که هست و تکونش میدم دوباره بعد یه ربع بیدار میشه

عرق نعنا و آب جوش و نبات میدم فایده نداره، اره میخواد دندون در بیاره چیکارش کنم وقتی بیدار میشه؟؟؟ ب ...

عرق نعناع به بچه زیر دوسال نده خامم دریچه مری شو شل میکنی دچار برگشت محتویات معده میشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بعد ده ماه چیکار کردید که خوب شد و خودش میخوابید؟؟؟ اخه توو گهواره هم که هست و تکونش میدم دوباره بعد ...

دقیقا بچه منم اینطوری یا روپا یا گهواره بود در حال تکون دادن من فک میکردم دلدرده کلی دکتر بردم اخر فهمیدم عادت کرده.خودش بزرگتر که شد دیگه بهتر شد روپام خوابش عمیق میشد میذاشتمش زمین خودمم کنار دراز میکشیدم تا بفهمه که هستم 

2706