2733
2734
عنوان

تهوع هنگام مسواک زدن در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 44 پست
من ۱۶ هفتمه ولی هنوزم مسواک زدنی حالت تهوع می گیرم  کلا ویار بارداری نداشتم فقط خمیر دندون موق ...

دقیقا من اینجوریم...اصلا ویار و تهوع ندارم...فقط موقع مسواک عذاب میکشم

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سنگ نمکو با آب حل کنم بعد مسواک بزنم؟؟؟؟

ببین عزیزم ما ی پارچ بزرگ گرفتیم سنگ نمک رو تیکه تیکه کردیم انداختیمش تو پارچ با یک چهارم پارچ آب. گل و لای میره زیر پارچ. ما تو غذاهامون و برای دندان استفاده میکنیم هربار میتونی آب روش اضافه کنی ی دندانپزشک متخصص بهمون اینو گفت واقعا راضی هستیم

ببین عزیزم ما ی پارچ بزرگ گرفتیم سنگ نمک رو تیکه تیکه کردیم انداختیمش تو پارچ با یک چهارم پارچ آب. گ ...

بسیار ممنون😚

شاید قلبش خدایی نکرده زبون لال وایساده باشه

مطمئنین یا توهم ناشی از نگرانیه؟؟؟ 

چرا این فکرو میکنید؟؟

سونو قلب رفتین؟؟؟

چرا من حالت تهوعم از بین رفته خدایا میترسم هفته ۱۰ هستم 

خب به مرور از بین میره تا ۹ ماهگی که نمیمونه 

من سردخترم از ۶هفته تا سه ماهگی داشتم بعد قطع شد سر این الان ده هفتمه کم شده  به ندرت دیگه دارم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
خب به مرور از بین میره تا ۹ ماهگی که نمیمونه  من سردخترم از ۶هفته تا سه ماهگی داشتم بعد قطع شد ...

واقعا خدا کنه اصلا دیگه دیوونه شدم جرات سونو رفتنم ندارم شنبه هفته اینده سونو ان تی دارم 

نیلوفر آبان سابق 
واقعا خدا کنه اصلا دیگه دیوونه شدم جرات سونو رفتنم ندارم شنبه هفته اینده سونو ان تی دارم 

نه عزیزم نگران نباش 

ان تی رو چند هفته برات زده؟

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
۱۱ هفته و ۴ روز 

به سلامتی منم هفته دیگس ولی دوس دارم بزارم ۱۲ هفته کامل بشه نمیدونم میشه یا نه

2706