2733
2734
عنوان

شیردهی در دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 7882 بازدید | 76 پست
پسر. فروردین. عکسش پروفایلمه

ای جان الهی فداش ک داره براش ی رفیق میاد 😍😍این اختلاف سنی برامادرا سخته ولی برای بچه ها عاااالیه من ک پسربزرگم ۶سالشه کوچیکه ۱ سالشه کاملا احساس بارداری دارم شوهرم میگه من هنوز تو خرج پوشک این موندم میبینه دلخور میشم میگه عب نداره این دگ دختره قدمش رو چشام

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
مگه اینجوری نیست که باردار باشی شیرت بدمزه میشه و بجه دیگه نمیخوره؟!!

من که الان پنج هفته باردارم و خیلی خوب هم میخوره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که الان پنج هفته باردارم و خیلی خوب هم میخوره

آخرین پریودت کی بود مال من ۱۸دی بود دوره هام ۲۷روزه اس و منظمم هستم ینی منم ۵ هفتمه؟🤕🤕🤕

2728
ای جان الهی فداش ک داره براش ی رفیق میاد 😍😍این اختلاف سنی برامادرا سخته ولی برای بچه ها عاااالیه م ...

آره خدا بزرگه ماهم شهر غریبیم برا بچم همبازی میشه. روزیشم میرسه

ببخشید جلوگیریت چی بود؟ سزارین شدی

سزارین شدم. طبیعی اما خیلی رعایت نکردم چون پلی کیستیک بودم فکر نمیکردم باردار شم اوولی با لاپاراسکوپی و دارو بود. فقطم توی این ماه یکبار بود چون بعد اومدن بچه خواهر برادر شدیم خخخ

سزارین شدم. طبیعی اما خیلی رعایت نکردم چون پلی کیستیک بودم فکر نمیکردم باردار شم اوولی با لاپاراسکوپ ...

😂😂 دگ هرجوری بوده وروجک خودشو رسونده دگ من راستش دارم از استرس میمیرم ولی ته دلم میگم اگرم باردارم شاید خدای خوبم میخاد سورپرایزم کنه ی دخترم بهم بده هر چند خییلی کارم سخت میشه از جفت خانواده هادوریم 

آخرین پریودت کی بود مال من ۱۸دی بود دوره هام ۲۷روزه اس و منظمم هستم ینی منم ۵ هفتمه؟🤕🤕🤕

من ۱۶ دی. تو امروز ۴ هفته و ۲ روزی من ۴ هفته و ۶ روز

2740
من باردار شده بودم و خودم خبر نداشتم  اما شیر خیلی کم قوت میشه حتی میگن شیر دادن دیگه فایده ای ...

من بچه ام کم دستشویی میکنه ینی سیر نمیشه؟؟؟؟روزی دوبار

اوایل ک چن روزیبار پی پی میکرد

شیشه هم نمیگیرت هرکاری کردم نگرف

😂😂 دگ هرجوری بوده وروجک خودشو رسونده دگ من راستش دارم از استرس میمیرم ولی ته دلم میگم اگرم باردارم ...

ماهم از هر دو دوریم حتی دوست هم نداریم

من ۱۶ دی. تو امروز ۴ هفته و ۲ روزی من ۴ هفته و ۶ روز

کی تست زدی ج داد؟ من ک سر بچه اولیم روز موعدم تستم مثبت شد

من بچه ام کم دستشویی میکنه ینی سیر نمیشه؟؟؟؟روزی دوبار اوایل ک چن روزیبار پی پی میکرد شیشه هم نمیگ ...

میگن اگه میخوای ببینی شیرت بچتو بس میکنه یانه به میزان ادرارش نگاه کن اگه زیاد جیش میکنه یعنی شیرت خوبه

پی پی هم به یبوست و اینا مربوط میشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2706