2733
2734
عنوان

امشب تولده☺

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 85 پست
دقيقا همينه ! ربطي به بي احترامي نداره ! ما ايرانيا فك ميكنيم اگه شاد باشيم گناه كرديم ! ديگه بابت ا ...

منم همینو میگم من ائمه برام عزیزن و بهشون اعتقاد دارم روز شهادتشونم احترام نگه میدارم دیگه نه اینکه 3 تا دهه عزا بگیرم

اخه باغ  هم گرفته الان زنگ زد گفت پس کجایی گفتم والا شهادته میترسم بیام گفت دیونه فردا شبه

رک و راست بهش بگو احترام به حضرت فاطمه برام مهمتره دوستم بعدم تولدت مبارک انشاالله بعدااا برات خوب جبران میکنم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود دانی مثل اینکه دوستت مهمتر از حضرت زهراست

نه عشقم من خودم ادم مذهبی هستم چادری ام این چیزا خیلی مهمه واسم ولی اگه نرم واویلاست میان سراغم حتی حضورمم گناهه حتی اگه نرقصم؟

یار خوب را روز بد باید شناخت...
2731

اگه نظر می پرسی اکثریت این ایام براشون حرمت داره و میگن نرو اگه به احترام حضرت فاطمه نرفتی مطمین باش حتما برات جبران میکنن شک نکن

برا دوستت هم یه بهانه ای بیار و نرو ولی کادوشو یا با پیک بفرس یا بعدا بهش بده

شرکت در این مجالس وقتی شهر سیاهه گناهه فرض کن ختم مادرت باشه و تو خونتون مراسم شادی بگیرن ولی بگ ...

دور ازجون خدانکنه عزیزم

اما خدا اون روز نیاره زبونم لال 

مگه حضرت زهرا امشب به شهادت رسیده؟

یار خوب را روز بد باید شناخت...
نه عشقم من خودم ادم مذهبی هستم چادری ام این چیزا خیلی مهمه واسم ولی اگه نرم واویلاست میان سراغم حتی ...

اره عزیزم نرو،واجب که نیس تواین ایام شهادت

بعدشم حضرت فاطمه اونقدارزش داره که بخاطرش چندروزمراعات کنیم ولواینکه۱۵۰۰سال هم بگذره

نه عشقم من خودم ادم مذهبی هستم چادری ام این چیزا خیلی مهمه واسم ولی اگه نرم واویلاست میان سراغم حتی ...

اره عزیزم 

نرو بگو مریض شدی و وقتی حالت بده که نمیتونی شرکت کنی 

شادی دل امام زمانت و همدردی براش لذت بیشتری داره عزیزم ، اجرت با خودش

مثال بود قطعی که نبود

مرگ خوبه برای مرغ همسایه...اصولاتومثالم میگن خدایی نکرده...یعنی کسی به خودشمااینطوربگه ناراحت نمیشین واقعا؟قبل سخن گفتن بایدحرف روسنجید دوست من

خوب صحبت کردن نشانه شعوروادبه

ببین من خودم خیلی حساسم به این دوران. اما یه پیشنهاد دارم برات. یه جور برو که آخر وقت برسی. کادوی دوستت رو بده. جشن هم که تموم شده

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"