2737
2739
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357112 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فاطمه جون اگه دنباله یک متخصص تغذیه خیلی خوب میگردی من دکتر صمد پورو بهت معرفی میکنم وافعا به نتیجه میرسی اینم ادرسش: – آیت الله کاشانی – انتهای بلوار اباذر نرسیده به حکیم – کوچه مینا – ساختمان مینا، پلاک 2 – واحد 10 44976772 – 44976877
دوستان من و خواهرم برای کاهش وزن پیش دکتر نیلا قانعی رفتیم و در مدت 9 ماه من تقریبا 17 کیلو کم کردم و الان بعد از گذشت 5 ماه هنوز خدا را شکر وزن من برنگشته. مطب ایشان فلکه دوم صادقیه درمانگاه ابن سینا
2740
سلام دوستان کلینیک تخصصی وقدیمی هست به نام مرکز مشاوره راه مهربانی که اکثر مشاوران وروانشناساشون تو تلویزیون صحبت میکنند ،از کودک تا خانواده و اعصاب وروان همه استادن من که خیلی راضیم، دکتر غلامی هم که استاد خودم تو دانشگاه بوده.مدیر کلینیک فاز4مهرشهر 33529277-026

"کلینیک تغذیه ودیابت سلامت" رو من رفتم ونتیجه اش رو هم گرفتم نمیگم دکترش عاااااالیه چون برای رژیم اولین قدم اراده موندگاره ولی از لحاظ غذا اصلا سخت نبود!

کلینیکش هم پیروزیه روبه روی خیابون پرستار

تمامی دکتر های تغذیه در مناطق یک، دو و سه در تهران رو می تونید دز این آدرس پیدا کنید
خدمات و لینک اینستاگرام و سایت هاشون هم (اگر داشته باشن) تو اطلاعاتشون هست
http://www.prettymakers.com/AllSites/تغذیه و رژیم درمانی (79)/5

2706