2733
2739
عنوان

----------شخص مطمئن و خوب برای نظافت منزل سراغ دارید ؟؟--------

| مشاهده متن کامل بحث + 31837 بازدید | 100 پست
وای کسی نبود که کسی رو بشناسه خیلی فوری لازم دارم

سلام عزیزم. من از شرکت خدمات نظافتی امیر ،خدماتی می گیرم. کارشون خیلی خوبه.اینم لینک کانال تلگرامیشونه که شماره تماساشونم اونجا هست: https://t.me/amirclean

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابت 8 ساعت کار 22 تومن.البته اول ها از شرکت میومد و باید 6 تومنش رو به شرکت میداد و این اواخر دی ...

وا 8  ساعت کار 22 تومن ..اینجا که ما شهرستانم هستیم کارگر ساعتی 10 تومنه ..

22 تومن خیلی کمه

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2731

سلام،ببخشید من دانشجویم،24 سالمه، نمیگم ادم خیلی خوبی ام ولی ادم بدی هم نیستم،ب دلیل شرایط مالی و نیازی ک دارم، دنبال اینم ک برم واس نظافت خونه ها، حالا اگه شما جایی رو میدونین ک نیاز دارند،و البته جسارتا منازلی ک قابل اعتماد باشه، منو معرفی کنین، خیلی خیلی ممنونم ازتون، شماره من هست09035840709، خیلی ممنونم،خواهری میکنید درحقم

دوستان میشه یک نفر رو برای کار منزل که مطمئن هم باشه به من معرفی کنید طوری میخوام باشه که تو مهمونیه ...

عزیزم، من دو سه باری هست که با یه اپلیکیشن، نظافتچی می گیرم. تا الان که خیلی راضی بودم. یکی از نظافتچی هایی که فرستادن انقدر خوب و حرفه ای بود که بعدش برای خونه مامانم هم بهش سفارش کار دادم  آدرس سایتش رو می ذارم ولی توی کافه بازار و اپ استور هم سرچ کنی (اسپارد) میاره
www.espard.com

من بابت 8 ساعت کار 22 تومن.البته اول ها از شرکت میومد و باید 6 تومنش رو به شرکت میداد و این اواخر دی ...

پست شما مال امروزه يا بروز رساني شده من الان ٧٠ تومن ميدم براي ٨ ساعت

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
2738

سلام بعضی از دوستان نوشتن که از سایت ها سفارش نظافت چی منزل دادن، من هم تجربه ای دارم که خواستم بهتون بگم. من از سایت https://achareh.ir درخواست دادم، وقتی خواستم پولشو بهش بدم دیدم از پول های من و مادرم کم شده، انقدر باورش برام سخت بود که این خانم این کارو کرده باشه پولشو بهش دادم. بعدا که بیشتر گشتم و پولم پیدا نشد با پشتیبانی که تماس گرفتم اصلا زیر بار نرفتن و گفتن ادعاتون قابل پیگیری نیست.(مثلا می گن ما امنیت کار رو تضمین می کنیم) گفتم که حواستون باشه. می گفت اگه کالایی دزدیده باشن قابل پیگیریه پول نه. خیلی راحت راه دزدی رو به کار گراشون یاد می دن. بعدا فهمیدم که باید همون موقع به پلیس زنگ می زدم.

2706