2733
2739
عنوان

----------شخص مطمئن و خوب برای نظافت منزل سراغ دارید ؟؟--------

| مشاهده متن کامل بحث + 31828 بازدید | 100 پست
من شماره اون خانوم رو برای هدی و گلبانو و آیلار فرستادم. اگه کسی دیگه ای هم میخواد بگه. راستی خود اون خانومه یه مستاجر دارند که خانومش تو خونه ها کار میکنه. اگه خودش وقت نداشت بگید اون خانوم رو معرفی کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش فامیلمون به این خانم روزی 20 تومن میدند. معمولا روزی 7 ساعت کار میکنه. خانم خیلی مومن و مطمئنیه. طوری که فامیلمون کلید خونه شون رو هم بهش دادند. در ضمن ایشون بیوه هستند و خودشون خرج خانواده شون رو در میارن. اگه بهشون بیشتر بدید که چه بهتر. من خودم کارگر لازم ندارم ولی امسال از مرجع تقلیدم اجازه گرفتم و بخشی از خمسم رو به این خانم دادم. شما هم یادتون باشه که میتونید بخشی از خمستون رو با اطلاع مرجع تقلیدتون به فقیر سید بدید.
2728
2740
دوستان کسی رو سراغ دارین که مطمئن باشه..ماست مالی نکنه و محجبه و حدود 40 سال بالاتر نباشه و بیاد برای نظافت هفتگی...من کارگر ندارم دیگه و قبلی مال خودم دیگه نمیاد..دنبال یه کارگر خوبم...
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706