2737
2734
اینم اتاق من  

اینم حال

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خونه رو خیلی دلگیر نشون میده و قدیمی هم میشه و از مد میفته زود و خسته کننده هست ...البته سلی ...

سنگ روشن خونه رو دلگیر نمیکنه

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
موندم ریز خوبه یا درشت

ریز

2728
برای خونه من خیلی قشنگ میشه سالنمون کلا دوتا دیوار کوچیک داریم و دوتا کوچیک تر ک پرده وسطشه کل آشپ ...

عزیزم سلیقه ای هست دیگه ...من رنگ قهوه ای رو نمیپسندم تو خونه برای کف یا ستون یا دیوار کوب 

عزیزم سلیقه ای هست دیگه ...من رنگ قهوه ای رو نمیپسندم تو خونه برای کف یا ستون یا دیوار کوب 

درسته

ما آشپزخونمونو ک کابینت کردن رنگش به کاشیا اصلا نمیومد

ولی اینجوری خییییلی دوس داریم خیلی باحاله😍😍😍تازه خودمم رنگ قهوه ای دوس ندارم😓😓😂😂

🍓🐣🍒
2740