2733
2734

سلام خانوما.

لطفا اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین ممنون میشم.

هفته دیگه میخواییم بریم اهواز. گفتم اگه وسیله برقی و وسایل اشپزخونه و کریستال داره و قیمتاش خوبه و اصل پیدا میشه بریم.

در کل چه چیزایی داره؟

😍😍😍😍😍

والا اونجا رو نمیدونم

ولی ما منطقه آزاد انزلی داریم که همه چی اگه خیلی گرونتر نباسه ارزون نیست

اگه نظرت مخالفه با نظر من ، نظرتو واسه خودت نگه دار.من علاقه ای به دونستن نظرت ندارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا که اومدید تو تایپیکم ممنون میشم بگید از این مدل یا این سبک کریستال رو کجا میشه خرید. این پیج خرید حضوری نداره. منم اعتماد نمیکنم اینجوری.

😍😍😍😍😍
والا اونجا رو نمیدونم ولی ما منطقه آزاد انزلی داریم که همه چی اگه خیلی گرونتر نباسه ارزون نیست

من یه دوست دارم انزلی همیشششششششششه خدا داره زیر گوش ما میخونه ک انزلی گمرک که میره مثلا مانتو میخره 20 تومن پالتو میخره 50 تومن چند بارم از لباسا اورده بود مثلا کاپشن اورده بود 70 تومن  یا شلوار لی میخره 10 تومن پس اینا چین؟ فقط میگه باید خودتون برید گمرک بشینید سوا کنید از بین لباسا البته من حرفاشو باور ندارم :|

شوش

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738

کنزالمال آبادن ظروف خیلییییی قشنگی داره و عالی 

خودمم اهوازیم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
حالا که اومدید تو تایپیکم ممنون میشم بگید از این مدل یا این سبک کریستال رو کجا میشه خرید. این پیج خر ...

بله عزیزم همچین سبکی زیاد هست 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706