2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
۳۲ هفته و ۵ روز  ایشالا جور میشه فکرش نباش منم خیلی استرس داشتم ولی خداروشکر جور شد

اینجا فقط تختش و کمدش میشه ۳ ۴ تومن کمِ کمش یعنی ساده سادش 

من سخت نمیگیرم  اگه به خودم بود نمیخواستم .

تازه بابام جهاز داده داره هنوز قسط میده

خداروشکر
اینجا فقط تختش و کمدش میشه ۳ ۴ تومن کمِ کمش یعنی ساده سادش  من سخت نمیگیرم  اگه به خودم ب ...

شما کدوم شهر زندگی میکنی . من اصالتا نجف ابادی نیستم ولی از هرکی بپرسی مردم نجف اباد خیلی اهل حلال خوری هستن اینجا همه چی نسبت به جاهای دیگه ایران ارزونتره اصلا قیمتا رو الکی بالا نمیبرن واقعا مردم خوبی هستن

اینجا خیلی همه چی گرونِ یک  ۲۰ تیکه قیمت کردم ۴۵۰

نه بابا من ۲۰ تیکه نوزادی مارک دانالو خریدم ۸۵ مغازه داره گفت خرید قبله .میگم اینجا اصلا مغازه دارا دروغ نمیگن یعنی یکی هم بخواد دروغ بگه تابلو میشه چون اکثرا با مشتری صادق هستن من اینجا مانتو میخرم ۱۵۰ همون مانتو رو با همون مدل و همون مارک زنداییم از تهران خریده بود ۴۵۰

نه بابا من ۲۰ تیکه نوزادی مارک دانالو خریدم ۸۵ مغازه داره گفت خرید قبله .میگم اینجا اصلا مغازه دارا ...

واقعا همون کاسبا زندگیشون پر روزی میشه. اینجاکه هر روز هر چیزی یک قیمتِ

خداروشکر
2706