2733
2739

من ی پسر ناشنوا دارم ۲ ساله

هم خودم هم شوهرم دوس داریم ی بچه دیگه بیاریم خیلیا بچه دومشون سالمه اولیشون ناشنواس

ازدواجمون فامیلیه و میگن ژنتیکی اینجوری شده عوامل زیادی تو ناشنوایی موثره ولی ب ما میگن بخاطر ازدواج فامیلیه

دلم ی بچه دیگه میخواد دوس ندارم فاصله سنیش با بچه اولم زیاد باشه اما دو دلم

آزمایش ژنتیک بخوایم قبل بارداری بدیم خداتومن خرجشه

تو بارداری از جنین میگیرن بهزیستی هزینشو قبول میکنه اگر بچه مشکل دار باشه سقطش میکنن ولی بازم صد درصد نیس

عزیزم هر چه قدر که خرجشه ارزش داره .فکر پول نباش.حتما قبل بارداری مطمعن شو بعد اقدام کن که خدای نکرده دوباره بچت مشکل دار نشه

نمیخوام بترسونمت اما یکی از اشناهامون ازدواج فامیلی داشتن سه تا بچه اورد هر سه معلول شدن الان تازه میخواد بره دوا درمون کنه سالم بیاره

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

خواهر من وقتی پول آزمایششو نداری 

فکرهزینه های بعدشو کردی؟؟؟کلی سونو دکتر باید بری بیمارستان و ....

یکم عاقلانه و به دور از احساست تصمیم بگیر این بچه ها چه گناهی کردن که تاوان کوتاهی پدرو مادرو باید بدن؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هر چه قدر که خرجشه ارزش داره .فکر پول نباش.حتما قبل بارداری مطمعن شو بعد اقدام کن که خدای نکرد ...

میدونم قبلش بهتره ولی خب اینقدر پول نداریم اگه داشتم خرج میکردم .ولی بچه دوس داریم .دیوونه ایم 😔😔😔

2731
خواهر من وقتی پول آزمایششو نداری   فکرهزینه های بعدشو کردی؟؟؟کلی سونو دکتر باید بری بیمار ...

پول اونارو داریم ک بعدش خرجش کنیم الان نداریم یجا چهل پنجاه میلیون بدیم بابت ی آزمایش 

عزیزم فقط مشکل ذهنی یا جسمی خیلی خیلی خاص اجازه سقط هست ناشنوا و نابینا و... ک اجازه سقط نمیدن بعد ...

الان اجازه سقط بچه ناشنوارو میدن

من پسرم کاشت حلزون کردم خداروشکر الان همه صداهارو میشنوه و کم کم داره به حرف میاد

دیگه فوق العاده بچه باهوشیه 

2738
پول اونارو داریم ک بعدش خرجش کنیم الان نداریم یجا چهل پنجاه میلیون بدیم بابت ی آزمایش 

از من ناراجت نشو عزیزم میدونم دلت میخواد ولی اگه خدای نکرده با به مشکل بزرگ به دنیا بیاد چی

هم خودت داغون میشی هم اون طفل معصوم

از من ناراجت نشو عزیزم میدونم دلت میخواد ولی اگه خدای نکرده با به مشکل بزرگ به دنیا بیاد چی هم خودت ...

آره بخاطر همین دو دلم

میخواستم ببینم کسی بوده  این مشکل منو داشته باشه وبچهای بعدیش سالم باشن

۴۰ تومن که نیست

من دادم.پارسال ۸ تومن شد

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
2706