2737
2734

دخترم 9 ماهشه ولی متاسفانه وزنش کمه ...وزن تولدش 2850 و الان ک 9 ماهشه  6700 .....امروز بردم دکتر گف باید ازمایش بگیره ازش....گف احتمالا سوء جذب داره.....نمیدونم این ک گف اصن چی هس ...چ بیماریه  ....خواب ب چشمام نمیاد بخدا....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

دلم خیلی گرفته...استرس دارم...این سوء جذب با سلیاک یکیه؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کسی اطلاعی نداره؟؟؟توروخدا ی چیزی بگین

2728

عزيزم سوء جذب معمولا مربوط به سلياك و اينا ميشه.منم دختر خاله هام دقيقا همين مشكلو دارن متاسفانه.به خاطر اينكه از طريق عادي خالم باردار نميشد مجبور شدن يكارايي كنن و اينكار ريسك اين بيماري رو ايجاد كرد.از پرز هاي روده اش بيوپسي ميگيرن تا مشخص بشه دازه يا نه ولي خيلي نادره بيمازيش انشا الله كه نداره

عزيزم سوء جذب معمولا مربوط به سلياك و اينا ميشه.منم دختر خاله هام دقيقا همين مشكلو دارن متاسفانه.به ...

میشه بگین چ علائمی داشتن؟؟اصن چ بیماریه؟؟؟میترسم...

نگران نباش ازمایش ببر دارو داره خوب میشه

شما مطمعنی؟؟یعنی کسی بوده از اطرافیانت ک اینجور بوده باشه؟؟

2740

بچه دوستم دو سه سال پیش بودش میگفت در مورد همین بیماری الان برا خودش رستمی شده همیشه مامانش درگیر غذا دادن و شکم بچه بود ماشالله بزرگ شد 

میشه بگین چ علائمی داشتن؟؟اصن چ بیماریه؟؟؟میترسم...

علائمشون همين رشد و اينا بود.رشد قدي و وزني.الان هورمون رشد ميزنن هروز براي افزايش قدشون.در واقع حسايت به گندم و ايناس كه باعث از بين رفتن پرز هاي روده ميشه.نون مخصوص دارن و خيلي چيزاي مخصوص كه با گندم و اينا نيس.ولي بايد پيگيري كني كه اگه هست زودتر متوجه بشي.كه گندم و اينا نخوره.چون در بزرگسالي ممكنه عوارض ايجاد كنه.گندم نميدي بهش فوقش ناراحت نباش انشا الله كه نيس

بعدم خاله من دو قولو دختر داره كه هردوشون اينجوري هستن.به مرور ادم باهاش كنار مياد اولش يكم سخته تازه حالا اگرم باشه.انشا الله كه نيس.براي قد هم هورمون داره مثل واكسنه هرشب خودت ميتوني بزني بهش عادي ميشه 

سلام 

ببخشید دختر شما جواب آزمایشش چی بود ؟؟منم برا ازمایش دخترم خیلی نکرانم

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

سلام خانومی. یه سوال داشتم جواب آزمایش دخترت چی شد؟دکتر چی گفت؟ الان دخترت چطوره ان شاالله بهتره؟ پسر منم رشدش خیلی کمه

سلام خانومی. یه سوال داشتم جواب آزمایش دخترت چی شد؟دکتر چی گفت؟ الان دخترت چطوره ان شاالله بهتره؟ پس ...

منفی بود عزیزم..از شیر گرفتمش...خیلی بهتتره ماشالله