2752
2734

سلام منم برای سه ماه دیگه وقت جراحی هم زمان شکم و سینه دارم خوشحال میشم که از تجربه هاتون و نتیجه عملتون بدونم. چقدر طول میکشه که دوباره سرپا بشیم و ورم و جای بخیه و ... خلاصه هر چیزی که دونستنش میتونه برای ما مفید باشه. مرسی از همه.

Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام عزیزان

من شش ماه که جراحی زیبایی شکم داشتم خیلی راضیم اصلا چربی های شکمم برنگشته دکترش عالی بود هرکی رفته پیشش خیلی راضی بوده اسمش دکتر شهریار حدادی

من ایشون معرفی می کنم کارش اصلا عارضه خاصی هم به همراه نداشت.http://drhaddadi.ir

کسی با جراحی کوچک کردن شکم توسط خانم دکتر حمیرا لعل خوشاب آشنایی داره؟ میخام وقت بگیرم برای عمل. لطف ...

من پیششون مینی ابدو کردم خیلی دستشون سبکه اضلا درد هم نداشتم شنیدم سینه هم خیلی خوب عمل می کنند البته عکس هاش توی پیج اینستاش هست 

سلام کسی جراح شکم خوب میشناسه که کارش و دیده باشه مامانم میخواد عمل کنه افتادگی شکم و ساکشن پهلو لاز ...

فقط دکتر لعل رئ  بهت توصیه میکنم خودش که خانمه هیج کل کادر اتاق عمل هم خانم می کنه برات .

کارشم که من انجام دادم عالی بود

ملودی بقایی احتمالا ساکشن اانجام میده شاید بزنه. بابا تو که میخوای رژیم بگیری زودتر بگیر شاید با کاه ...

رژیم می گیری مواضب با پوستت شل نشه با ورزش این کارو بکن یا همین اولش برو عمل کن

سلام من هم دکتر لعل رو به همتون برای کار های زیبایی معری می کنم چون خودم پیششون انجام دادم و خیلی راضی بودم 

ادرسشون رو شنیدم اومدن زعفرانیه 

ولی شماره تماس متاسفانه ندارم با این حال  فکر کنم اینستا شون هنوز dr_laal باشه

حتما یه مشاوره رو پیش ایشون برید ضرر نمی کنید علاوه بر تبحر خیلی ام خوش اخلاق اند 

اندازه یک کتابخونه ام فقط تقدیر نامه و اینا دارن   

سلام

برادرم گوشای خیلی بدفرمی داشت و همیشه مورد تمسخر قرار می گرفت 

خیلی براش ناراحت بودم خودم رفتم براش یه متخصص گوش و حلق و بینی باتجربه و حاذقی پیدا کردم و این عمل رو پیش دکتر صالح محبی انجام داد. خیلی الان گوش هاش خوب شده و خیلی از دکتر محبی ممنون هستیم

شماره مطبش میزارم که هرکی از این مشکل رنج می بره پیش این دکتر خوب بره.     22089758

مرسی ملودی جان .شوهرم شکمش مثل سنگ سفت شده دست که میزنم یه اپسیلون هم تو نمیره الان این سفتی بخاطره ...

سلام ارامش جون،من دو هفته ست ليپولیز انجام دادم،منم شکمم سفت شده،شوهرتون چیکار کردن که رفع شد؟خیلی نگرانم سایز کم نکردم اصلا ولی چربیم ندارم 

لطفا راهنمایی کن 

2706