2752
2734
عنوان

میشه منو درباره مراحل طلاق راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6884 بازدید | 17 پست
گلاله جان من می خواستم جدا بشم همین یه هفته پیش ....

چون منم خیلی اعصابمو رو گذاشتم واسه این زندگی

فقط به دخترم فکر می کردم... مجبور شدم به خانواده اش بگم ، که خوشبختانه یک خواهر گل داره شاید بگم از مادر خودم هم بهتر.... یه فرشته است نشست باهاش صحبت کرد ... مساله ما رو تا حدودی حل کرد .. هنوز هم داره روی این مساله ما کار می کنه تا زندگی ما رنگ رویی بگیره .... ببین کی برای زندگی تو ارزش قائل است با همون شخص بشنید دو طرفه صحبت کنید ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکل بزرگی داشتم واسه طلاق و مهریه ... شوهرم رفته بود همه اموالو زده بود به نام داداشش تا به من چیزی نده دختر 8 سالمم بهم نمیداد ... تو همین نی نی سایت یکی از خانوما شماره آقای نصیری خلج را بهم داد ... اول مشاوره تلفنی بهم داد ، بعد رفتم پیشش دفترش تهران بود ، خودش وکیل یه ارگانه و یکی از دوستاش را معرفی کرد ، ولی همه کارها رو خود نصیری از پشت سر انجام می داد به صورتی که قاضی ها همه میشناختنش و قبل از اینکه ما بریم انگار حکم معلوم بود ... کارمو حل کرد .... خودمم باورم نمیشد بشه اینکارو کرد ... مهریه را از پسر عموی شوهرم با یه کلکی گرفت و شوهر سابقمم انداخت زندان و مجبورش کرد اومد تو دادگاه منو طلاق داد و حضانت بچمم گرفتم ... خدا پدرشو بیامرزه ... شمارشم 09351970782 بود ، یادمه کار چک و زمین های بزرگ و مهاجرت و هر چیزی رو انجام میداد... همیشه اینو بدونید که وکیل اگه هزاریم پرفسور هم باشه ، آشنا نداشته باشه هیچ کاری از دستش بر نمیاد ... این وکیله همه کار میکنه و کارشم خوبه ... زنگ بزن بهش تلفنی راهنماییت میکنه ، بگه کارت شدنیه دیگه خیالت راحت ، مطمئن باش انجام میده اصلا انگار جادوگره ، یه کارای عجیب غریبی میکنه که منم نفهمیدم .... من که از وقت آشنایی با ایشون با خیال راحت تو ایران زندگی میکنم ولی قبلش از همه چی میترسیدم ... خیلی خوبه آدم همچین کسیو داشته باشه ... بازم از فرزانه باید تشکر کنم که شماره را بهم داد و زندگیمو نجات داد ... نگران پول هم نباش .. یادمه برای بعضیا که نداشتن رایگان کار میکرد ...