2737
2739
عنوان

نی نی چند روز دیگه بدنیا میاد ولی هنوز اسم نداره ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 114 پست
اگه بخوای به حرف دیگران توجه کنه بخدا دیوونت میکنن. اصلا تا روز آخر به کسی نگو چه اسمی انتخاب ، منم ...

چندباز تاپیک زدم ...😁

من کلا توی هیچی زندگیم از کسی نظر نمیخوام و دهن بین نیستم فقط واسه انتخاب اسم دیونه شدم... دیگه کلافه شدم

نمیدونم چرا نه از اسمی خوشم میاد نه میتونم انتخاب کنم...

امروز  میگم آراد خوبه فرداش میگم نه 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سام😍

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
منم ی رمان خوندم اسم دختر. بلوط بود 😒😒😒😒ینی نویسنده چقدر فکر. کرده خاص باشه شخصیتاش

😂😂بلوط

شاه بلوط

بلوط السلطنه

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2740
چندباز تاپیک زدم ...😁  من کلا توی هیچی زندگیم از کسی نظر نمیخوام و دهن بین نیستم فقط واسه انت ...

بذار آیهان خیرشو بببین خیلی خوش اوا و با معنیه ماهان کلا بی خیال شو اینم نظر من 

جدی؟؟؟؟ من یه بار خواب دیدم اسم پسرم راستین ولی وقتی بیدار شدم اسمش یادم نمیومد تا اینکه یه جایی ا ...

صد در صد چون هم اسم خاصی هست و معنی زیبایی داره. یک استاد زبانشناسی رو میشناسم که برای نوه هاش خودش نام های خاص انتخاب میکنه و اسم یکی از نوه هاش رو گذاشته راستین

چندباز تاپیک زدم ...😁  من کلا توی هیچی زندگیم از کسی نظر نمیخوام و دهن بین نیستم فقط واسه انت ...

آراد قشنگه،اسم پسر عمومه،فک کنم معنیش اسم یه فرشته باشه،ولی به لحاظ آوایی قشنگه.

اسمای دیگه

احسان،پیمان،ایمان

طاها،ایلیا

احتمال تحقق یک رویاست که زندگی را جذاب میکند