2737
2739
عنوان

معلم زبان میاد خونمون ، چایی ببرم براش یا نه ؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 22 پست

نه نبر بزار انقدر درس بده کف کنه اون وسط 😂 

خب ببر چ اشکالی داره حالا کنارش بیسکویت یا شیرینی هم بود بزار😐

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی بر می آید ، یک مرد ضعیف خواهد گفت او یک زن پرمدعاست•••          آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما می‌شود . باورهای قدرتمند براحساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارد، اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس ، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند••• قانون زندگی قانون باورهاست•••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی بهش نده،بزار دهنش خشک بشه بچسبه به هم،از حال بره بیفته یه گوشه،دیگه هم نیاد درس بده

چه سوالایی میپرسیدا،تعمیرکار نیم ساعت میاد خونه ما جلوش چایی و میوه شیرینی میزاریم،این مادر مرده تدریس میکنه،خدا رحم کنه بهش

هیچی بهش نده،بزار دهنش خشک بشه بچسبه به هم،از حال بره بیفته یه گوشه،دیگه هم نیاد درس بده چه سوالایی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آقا من سری قبل براش چایی و کیک بردم بعد یکی از دوستام گفت نمیخواد چایی ببری هم پول میگیره هم چایی میدی براش . من خیلی تعجب کردم گفتم ببینم اینجا نظر بقیه چی هست 

اره من بخاطر انسانیت خودم میبرم براش چایی بنده خدا گناه داره درس میده خسته میشه 

بله چایی ....کیک ...میوه....شکلات....اگر چی تو خونه هست ببر براش...بنده خدا معلمه...ولی نمیخواد خرید کنی به خاطراون اگر چی بود تو یخچال ببر.

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..
2740