2733
2734

سلام بچه ها

چند روز یه درد لگن و رحمم سمت راست بیشتر شده و بچه خیلی تکون میخوره

الان که نزدیک زایمانم شده خیلی استرس دارم و نگرانم که بتونم از پسش بربیام... طبیعی میخوام.

روزی دو ساعت پیاده روی دارم. نرمش هم گاهی انجام میدم.

واسه کاهش استرس و نگرانیم راهی دارین پیشنهاد کنین؟ خانمهایی که طبیعی زایمان کردن، از کی من منتظر درد های زایمان باشم.

الان تو هفته 38 هستم. بچه اولمه.

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

من ۳۹هفته بودم دردام شروع شده بود نمیدونستم درد زایمانه.رفتم برا سزارین همه پرستارا با تعجب میگفتن تو الان خیلی انقباض داری واقعا نمیفهمییییییی؟؟؟؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب دیگه باید منتظرباشی 

بچه اول یه کم سخته ..سعی کن پیاده روی مرتب هروز داشته باشی تازایمانت راحتترباشه

مامای همراه بنظرم خیلی خوبه برای بچه اول

و کلاسای بارداری و یامطالعه درزمینه طبیعی خیلی کمک کننده هست 

استرس نداشته باش هرووقت دردت گرفت وفاصله هاش کمتر میشد بدون درد زایمانه☺☺

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

دیگه همین روزا بدنیا میاد انشالله.فقط پیاده روی رو ول نکن.من هفته ی اخر سر هر دوتا بچم دیگه واقعا خسته شده بودم.دوشب پشت سر هم پیاده روی کردم دو سه ساعت.سر بچه ی اولم یه روز بعدش دردم شروع شد و 10 ساعت طول کشید.سر بچه ی دوم هم دقیقا شب بعد از پیاده روی دردم گرفت و 4ساعت فقط درد کشیدم.من 15 سالم بود فقط و الان خیلی خوشحالم تونستم طبیعی زایمان کنم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

راستی سوره ی انشقاق بخون.من تو بیمارستان قران بردم با خودم و 7 بار خوندم و دقیقا بعد 7بار خوندنش بچه بدنیا اومد.واسه هم تختیم هم که داشت درد میکشید خوندم و اونم سریع رفت واسه زایمان

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊