2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اووه چيزي نمونده كه چي بگيرم اون نگيره واسم چي 

وقتی کسی رو دوست داری و میخوای واسش بخری دیگه نباید به این فکر کنی که شاید اون نخره . مهمه تو نشون میدی دوست داشتنت رو اونم اگه گرفته باشه که بهتر اگرم نگرفته باشه تو ذهنش میمونه واسه سال بعد ... 

میتونی یه پک ولنتاین بخری واسش البته بدون عروسک چون به نظرم عروسک واسه مرد یه جوریه . درعوض پر شکلات و گل و یه عطر ... پک ولنتاین مردانه سرچ کن تو اینترنت ببین عزیزم 

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
ميترسم ضايع بشم من بگيرم اون نگيره چون سال اولم هست 

من در این مورد اعتقادی به ضایع شدن ندارم عزیزم اتفاقا فکر میکنم وقتی ما میگیریم مرد نمیگیره اون شرمنده میشه .. من خودم سال اول که بودم من گرفتم اون اصلا یادش نبود باورت نمیشه تا عقد بودم دوسال من میگرفتم اون نه ولی در عوض بعدش دیگه یاد گرفت حتی الان با وجود بچه هام هرسال برام میگیره و یادش نمیره ...اصولا مردا روباید یکی یادشون بده الانم داداشم سال اولشه من کلی بهش گفتم که چی بخره و ولنتاین رو یادش آوردم واسه خانومش اما نمیدونم پک تنها کافیه یا بگم کادو هم جدا بخره . آخه روز زن و تولدش و عیدم نزدیکه ... حالا شوهرامون رو اگه کس دیگه بهشون یاد نده خودمون با کارامون یادشون میدیم 😀

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
منم سال اولمه واسش موزر و شکلات گرفتم روز ولین میچینم با کیک قلب و شمع قرمز و چندتا بادکنک قرمز ولی ...

وااای منم همینطورم عید و روز زن و تولد و سالگرد ازدواج همش یه فاصله یه هفته ان   

برای شادی روح مامانم صلوات می‌فرستید لطفاً
به نظر من این چیزا عشقولانه تره تا طلا و چیزهای گرون و رسم هم بر همین چیزاس من سال اول عروسک و یه م ...

ممنون گلم از راهنماییت .واقعیت خودمم نظرم همین بود ولی چون داداشم نظر خواست گفتم یهو خواهر شوهر بازی نشه اگه بهتره چیز دیگه بخره بگم بخره 😉

اخه میخام با یه تیر دو نشون بزنم عید استفاده کنه دیه😁😁😁

عزیزدلم ببخش وسط تاپیک شما منم سوالم رو پرسیدم 😍😍

من این آرزو خانمووووووووووو قیمه قیمش میکنم

دوساعته رفتم تو تاپیکاش همش عکس غذا و کیک گذاشته

نمیگه منه حامله دلم میخاد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یه مامان ۱۶ سالم
ممنون از راهنماييت ❤️❤️❤️

انشاالله همیشه شاد و موفق باشی عزیزم .خوشبختی روزی هرروزت  😍😍

وااای منم همینطورم عید و روز زن و تولد و سالگرد ازدواج همش یه فاصله یه هفته ان    

واقعا گناه دارن ما پولامون رو جمع میکنین دغدغه ای نداریم هدیه و اینچیزا میخریم اون بنده خدا باید به فکر اجاره قسط خرج خونه و عید و هزار جور چیز دیگه باشن گناه دارن واقعا 

2706