2737
2739

سلام دوستان خوشگلم 

شبتون بخیر 

من تو چندماهه گذشته زندگیم خیلی پر تلاطم شده، و از روال عادیش خارج شده 

پسرم بیماره و اون از همه بدتره

امروز داشتم مطالب میخوندم علائم افسردگی داشتم.

اضافه وزن یکهویی در صورتی که خوردنم کمتر شده 

حتی با خوندن یا شنیدن اتفاق معمولی گریه ام میگیره حتی وقتی همسرم بغلم میکنه 

خوابم خیلی زیاد شده ، عصبی زود میشم ، اعتماد به نفس ندارم 

و خیلی موارد دیگه 

چیکار کنم ..... 😥😥😥😥

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

من احساس غیر افسردگی نداشتم تا حالا

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

استارتر عزیز اگر دوست داری آرامش پیدا کنی حتما نماز شب رو بخون

واقعا خواندن نماز شب به آدم آرامش عجیبی میده خیلی از استرس ها رو کمتر میکنه

اگر نماز شب رو با حضور دل و توجه به خدا بخونی مطمئن باش کم کم روح و روانت بهتر میشه افسردگیت بهتر میشه

وقتی با خدا حرف میزنی و دنیا را با تمام مشکلاتی که برات به وجود آمده به خدا می سپری آروم میشی

وقتی با خدا حرف میزنی و خواسته هات رو به کسی میگی که مطمئنی میتونه برآورده کنه آروم میشی

اگه دوست داری در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

نمیدونم چمه 

من خیلی دختر شاد و پر انرژی بودم 

ولی الان همش احساس خستگی میکنم 

دوست دارم تنها باشم 

حتی گاهی دلم میخواد همسرم هم نباشه 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

دکتر...

اول برو پیش مشاور و بعد به صورت کاملا جدی برنامه روتین روزانتو عوض کن حتمااااا

ورزش یادت نره دمنوش ارامبخش بخور استخر برو

اگه اینا رو جدی نگیری خدایی نکرده کا به جایی میرسه که پشیمون میشی الان تو مرحله ای هستی که خودت میتونی به خودت کمک کنی

2738

منم افسردگی فوق‌العاده حاد دارم

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.
دکتر... اول برو پیش مشاور و بعد به صورت کاملا جدی برنامه روتین روزانتو عوض کن حتمااااا ورزش یادت ن ...

درست میگی شما 

ولی خیلی از کارها نمیتونم بکنم زیاد بیرون نمیتونم برم 

دوتا پسر کوچولو دارم 

پسر بزرگمم صرع داره و هنوز به درمان جواب نداده نمیتونم تنهاش بزارم چون داروهاش فعلا اثری نداشته و هر لحظه امکان تشنج و حمله داره 😢

خیلی فشار و استرس روم هستش

منم افسردگی فوق‌العاده حاد دارم

میتونم بپرسم چه علائمی داشتی ؟ و چطور متوجه شدی ؟ به پزشک مراجعه کردی؟

درست میگی شما  ولی خیلی از کارها نمیتونم بکنم زیاد بیرون نمیتونم برم  دوتا پسر کوچولو دا ...

حق داری این شماره ای که گذاشتم واسه مشاور تلفنیه خودم که خیلی راضی بودم انشالله حال دل شمارو هم خوب کنه

2706