2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موادشم جگر ،کلم سفید، فلفل دلمه ای ،هویج ،فلفل تند وسیر وپیازه
خدارادیده ای آیا؟?

وهنگامی که میفهمی،دگرتنهای تنهایی،رفیقی همدمی یاری کنارت نیست،ومیترسی که رازی با کسی گویی،

یکی بی آنکه حتی لب تو بگشایی به آغوشی، توراگرم محبت میکندباعشق...

گمانم دیده ای اورا؟
بامی ماکارونی نیست اسم غذاشه
خدارادیده ای آیا؟?

وهنگامی که میفهمی،دگرتنهای تنهایی،رفیقی همدمی یاری کنارت نیست،ومیترسی که رازی با کسی گویی،

یکی بی آنکه حتی لب تو بگشایی به آغوشی، توراگرم محبت میکندباعشق...

گمانم دیده ای اورا؟
عزیزم سس سفید مثل همون که تو سوپ میریزی چند قاشق ارد و با شیر تقت بده ارد رو کم کم بریز و خوب بهک بزن تا گوله نشه بهد اگه خواستی
میتونی یکم خامه هم بزنی اگه نه مهم نیست اگه یکم جعفری خرد شده توش بریزی عالی میشه
بعد مرغ های تیکه ای تو جدا پختی و یه مقدار کم پیاز تفت دادی و پختی کاملا رو توش بریز بعد به ماکارونی اضافه کن
خیلی عالی میشهههههههه
پسرم بهشت برای من فضای یک وجبی بین بازوهای توست :*
کلا ماکارونی رو بعد پختن و آبکش کردن میشه خورد و نیازی به دم نداره!ولی به طبع ما ایرانی ها دمکردش خوشتر میاد مخصوصا ماکارونی ساده رشته ای!
ولی اونای دیگرو هم وقتی ابکش کردی با یه کم روغن زیتون حالا یا با سس یا بدون سس حرارت بدید و سرو کنید!
من یه مدل جدید ماکارونی درست میکنم خودم اختراع کردم
اول پیاز رو سرخ میکنیم بعد مایع ماکارونی میریزیم قارچ تازه فلفل دلمه هویج وسیب زمینی روهم خلال میکنیم اضافه میکنیم به موادمون یه مقدار که سرخ شد من طعم دهنده مگی میریزم وادویه بهدش تا نصف قابلمه رو اب میریزم به جوش که اومد مکارونی(بهتره فرمی باشه)رومیریزم میذارم رو حرارت خیلی پایین تا کم کم ماکارونی ها نرم بشن واب قابلممون تموم بشه
این ماکارونی رو حتما امتحان کنید مزش با اون چیزی که تا حالا خوردین 100%متفاوته بسیار نرم وخوشمزست ولی باید به صورت داغ سرو بشه چون اگه سرد بشه یه مقدار به هم میچسبه سوال بود درخدمتم
اموزش کده بانوان ایرانی رویwکنار اسمم کلیک کن
2706