2752
2734
عنوان

تازه عروسم میخام مهمونی بگیرم بنظرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 28 پست

دقیقا ....ماهم چون تو یه ساختمان هستیم همیشه باهم میگم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماکه با خانواده شوهرم توی یه ساختمونیم برای همین همیشه دعوتیام هردو باهمند،الان یک سال و نیمه عروسی ...

مهمونی فقط خانواده خودتون یا بقیه فامیل؟

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
2731

شوهرم پنج شنبه مرخصی گرفته میگ جفتشونوبگو تا منم باشم اگ کاری داشتی

ازیک طرفم میترسم تعدادک زیادشه مزاحمت براهمسایه ها بشه

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
ماکه با خانواده شوهرم توی یه ساختمونیم برای همین همیشه دعوتیام هردو باهمند،الان یک سال و نیمه عروسی ...

من3سال و نیمه عروسی کردم یبار به همه ی فامیل دوطرف مهمونی دادم دوسه بارم فقط پدرمادرا

شوهرم پنج شنبه مرخصی گرفته میگ جفتشونوبگو تا منم باشم اگ کاری داشتی ازیک طرفم میترسم تعدادک زیادشه ...

یه نظرمم اینه که الان باهم دعوتشون کنی برا اولین بار تا نگن اول خانواده کیو دعوت کردین بعد کیو سری بعد جدا دعوتشون میکنی البته زیاد میان جدا جدا 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

[QUOTE=81258173]یه نظرمم اینه که الان باهم دعوتشون کنی برا اولین بار تا نگن اول خانواده کیو دعوت کردین بعد کیو سری ب ...[/Q

دوتاخانواده هاماشالا بهم برسن همسایه ها فراری میشن کوچک ترین مهمونی بزن و برقصشون بپاس😂

جدا خودتم اذیت میشی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
[QUOTE=81258173]یه نظرمم اینه که الان باهم دعوتشون کنی برا اولین بار تا نگن اول خانواده کیو دعوت کرد ...

عه😐😟 هرجور راحتی میتونی یکم قبلش به همسایه هات اطلاع بدی و ازشون معذرت بخوایی

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

خانواده مشکلی ندارن چون همسایه هام موقع جهازخیلی کمکم کردن بااینکه من اولین باردیدن فقط نمیخام اونااذیت شن ازسروصدای ماچون تعدادمهمون زیادناخودآگاه سروصداهمراهش هست

عه😐😟 هرجور راحتی میتونی یکم قبلش به همسایه هات اطلاع بدی و ازشون معذرت بخوایی

فکربدی نیس مرسی عزیزم