2752
2734
عنوان

اقدامی های جدید ۹۷ و ابتدای ۹۸

| مشاهده متن کامل بحث + 4927 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی؟؟ ای جااان ممکنه لکه لانه گزینی باشه اجی یه سوال؟ من یکم عفونت خیلی کم داشتم دکتر بهم کپسول عف ...

حتما زخم شدی باید اول داروتو مصرف کنی بعدش نزدیکی کنی الانم بارداری باوجود عفونت دور جونت سقط میاره ب دکترت بزنگ یا برو معاینت کنه خدایی نکرده زخم نباشه

2731
حتما زخم شدی باید اول داروتو مصرف کنی بعدش نزدیکی کنی الانم بارداری باوجود عفونت دور جونت سقط میاره ...

ن گفت زخمت خیلی کوچیکه

اصلا دکتر بهم‌نگف رابطه نداشته باش .تو نت هم سرچ کردم نوشته بود نزدیکی بلامانع است

پس چرا دفعه دوم خون نیومد ک نزدیکی داشتم؟

خدا حال همه رو خوب کنه..

من ماه پیش اقدام کردم و باردارشدم اما حاملگی پوچ...دیروز خودش سقط شد...امروزم سونو دادم گفت همچی دفع شده اما نوسته بود میوم ابنترامورال 10دارم.یکم نگرانم..برام دعاکنین خدابهم نی نی سالم و صالح بده دراینده

اللهم عجل لولیک الفرج
من ماه پیش اقدام کردم و باردارشدم اما حاملگی پوچ...دیروز خودش سقط شد...امروزم سونو دادم گفت همچی دفع ...

ایشالااااا

نترس عزیزمممم

حاملگی پوچ چیه؟

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706