2737
2734

دقیقا همینه.زنای ایرانی همینن😐مردا اسیرشون کردن

الکی نگین نه من پرنسسم.

پرنسس مال خارجیاست.ما اینجا فقط ضعیفه داریم😑

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا اینجوری فکر میکتی؟

حقیقت شوهرت برای تو چیه؟ شاید اونم احساس مشابه تو داره که فقط کار کنه و پول بیاره..

دیدت رو نسبت به خودت عوض کن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

نه اینطور نیست 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738

این خودتی ک مشخص میکنی ک چ باشی براش 

اگه خودت برا خودت ارزش قائل باشی و خودتو اولویت قرار بدی و به خودت و جسمتو روحت احترام بزاری اونم موظف میشه ک بهترین شکل بهت احترام بزاره 

خودتی ک تعیین میکنی ک به چ چشمی نگاهت کنه

نکند این همه بد قلب مرا سست کند...
توی دین ما که ظاهرا این جوره 

چرا پای دینو میکشی وسط چه ربطی داشت🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

چ ربطی داره این طرز فکر غلط خودته..پس شوهرتم فک کنه فقط ی کارت بانکیه واست وادمی ک خرید کنه یا چیزیه ک فقط نیاز جنسی ومالیتو برطرف کنه

اینا همه بستگی ب دهنیت ما وافکارمون داره..تو همه زندگیها خوشی وناخوشی هست بسته ب ذهنت جایگاهتو مشخص میکنی

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم

من خیلی از ازدواجم پشیمونم کاش میشد به عقب برگشت

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ
دقیقا همینه.زنای ایرانی همینن😐مردا اسیرشون کردن الکی نگین نه من پرنسسم. پرنسس مال خارجیاست.ما این ...

چرا به خودت القا میکنی بی ارزشی؟

اصلااا هم اینطور نیست  البته اگه خودت میخوای اینجورباشی حرفی درش نیست

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706