2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم،رياضي درس دادم به داداشم،اونم اشتباه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان صبح ميره مدرسه،منم رفتم همه تمريناشو كه غلط گفته بودم پاك كردم ،معلمش دعواش نكنه😱😭

اشکال نداره بهش بگو اشتباه یادش دادی بگو درساتون با زمان ما فرق کرده قاطی کردم چندبار باهاش  درستو کارکن تو ذهنش درسته می مونه فقط تمرین کنه 

🖤پایداااااار تاااااا پاااااااای داااااار🖤
2731
الان صبح ميره مدرسه،منم رفتم همه تمريناشو كه غلط گفته بودم پاك كردم ،معلمش دعواش نكنه😱😭

من یه بار پسر خالم ۹ سالشه تکلیفشو بهش گفتم و اینا خلاصه اومد خونه گف آوا تو همه رو غلط گفتی منم ..پاکشون نکرده بودم پشیمون شدم خوب کردی پاک کردی درسا عوض شدع ..معلماا دعوا نمیکنن 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
خیلیه زشته ها وسط تاپیک بقیه رابرا اینو میزاری تبلیغ سایت کمه مال توام اضافه شده

موافقم ضمن اینکه توی اون صفحه عکسای خیلی خیلی خوشگل تری هست

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

درستش روبنویس فردامعلم دعوانکنه باهاش چرامشقت روحل نکردی

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
موافقم ضمن اینکه توی اون صفحه عکسای خیلی خیلی خوشگل تری هست

والا بخدا

پست اولم هست اعصاب خورد کن

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
خواهر کتاب و لاقل مطالعه میکردی یه چیزی میفهمیدی😐

فكر ميكردم هر ميلي متر ده دسي متره😐😐😐به همه رياضي ياد ميدم خير سرم،الانم يهو انگار بهم الهام شد از خواب پريدم فهميدم اشتباه گقتم

آخی گناه داره فردا بچه شوک میشه فک میکنه تمرینا پادراوردن فرار کردن 😁درستشو بنویس خو 😑

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
 داداشم همیشه خودش ریاضی میخوند ۱۵میشد ی بارمن باهاش کار کردم فرداش شد یازده🤣🤣🤣

😅😆😅😆

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
 داداشم همیشه خودش ریاضی میخوند ۱۵میشد ی بارمن باهاش کار کردم فرداش شد یازده🤣🤣🤣

😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706