2733
2739
هزینه راه اندازیش چقده حدودا

بستگی به متراژ و گلهایی داره که میخواین استفاده کنین...

آنروز که مرگ من فرا خواهد رسید، تنها کسی که خواهد مُرد من هستم. پس بگذار آنطور که دلم میخواهد زندگی کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر حقوق یکی دوتومن برا خانم کمه؟ والا من راضيم 500 تومن داشته باشم حداقل دستم تو جیب خودمه  ...

نمیدونم.ولی اصلا طبق توقعاتی ک داشتم ازخودم نیس....ان شالله توهم ی شغل عالی پیداکنی عزیزم😘

2728
تقریبا میشه بگین ازچقد..اگه ازکم بخوام شروع کنم

هزینه زیادی نداره بذرشون، باید فضای کافی با شرایط آب و هوایی مناسب بتونین بوجود بیارین..........

آنروز که مرگ من فرا خواهد رسید، تنها کسی که خواهد مُرد من هستم. پس بگذار آنطور که دلم میخواهد زندگی کنم...
درامدش چطوره

اگه توانایی کاری رو نداشته باشین هیچ درامدی بدست نمیارین، مثل اینه که بگیم این وزنه سنگینتره پس تاثیرشم بیشتره، اما شما نمیتونی انجانمش بدی، پس باید کم کم به مراحل بالاتر برسین، اینطوری که میپرسین به هیچ نتیجه ای نمیریسین، فقط باید شروع کنین

2740