2737
2739

از اونجایی که پست اول خار داره نمیگم😂😂

میخوام بدونم به چه نرم افزاری کار میکنن؟؟یه نرم افزار ساده و راحت ولی کاربردی میخوام برای ساخت کلیپ،ادغام عکس و فیلم و آهنگ گذاری با کیفیت خوب،

برای گوشی دارم و کیفیتش وقتی میریزم رو لب تاب پایینه میخوام برا خود لب تابم نصب کنم برنامه رو

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

البته قبلا داشتم یکی خیلی خوب بود ولی متاسفانه ویندوز عوض کردم پاک شد و اسمش هم یادم نیس

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لا اقل یه سرفه ای کنید بدونم کسی میاد اینجا و میخونه

بعضی وقتا احساس میکنم پست هام نامرئی هست توسایت 

2731
نمیدونم پست هام نامریی نیس 😂😂

باز خوبه شما نظر دادی😅داشتم افسردگی میگرفتم😃

با ویوا ویدئو درست کن

عزیزم ویوا برای کامپیوترم هست؟؟چون با گوشی درست میکنم بعد که میریزم رو کامپیوتر تار میشه و واضح نیست

2738