2733
2739

بچه‌ها از دیروز بعدازظهر یهو کمرم درد گرفت گردنمم گرفت بعد دیدم تهوع دارم خلاصه یه مسکن خوردم یکم بهتر شدم تا اینکه ساعت 9 شب یهو لرز کردم شدید همراه با سردرد.زیره 5 تا پتو خوابیدم شوهرمم باد سشوار گرفت برام تا یکم گرم شدم خوابم برد نصف شب خیس عرق شدم با اینکه سردم بود

صبح با دل پیچه بیدار شدم گلاب به روتون اسهال شدم بلغمی و یکم خونی اونایی که تجربه ی چند درد همزمان داشتن به نظرتون مشکلم چیه؟

انفولانزا؟

عفونت؟

میگرن؟

بدجوری کمر درد گرفتم اصلا نای دکتر رفتن ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به نظرم آنفولانزا باشه .این روزا خیلی شایعه .الان چطوری؟

اصلا نمیتونم از جام بیام بیرون الان بدم کمرم خیلی درد میکنه کیسه ی آبجوش گذاشتم

عطسه سرفه یا گلو درد ندارم

2738

اگه اسهال خونی داری همین الان پاشو برو دکتر چرا اومدی اینجا تایپیک میزنی یا دارو برای خودت تجویز میکنی باید بری ازمایش بدی ویروس مشخص بشه چیه

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  
اصلا نمیتونم از جام بیام بیرون الان بدم کمرم خیلی درد میکنه کیسه ی آبجوش گذاشتم عطسه سرفه یا گلو در ...

انفولانزا همیشه اولش با بدن درد شدید و سردرد شروع میشه

ننه از گیس سفیدم خجالت نکشیدین؟!  جدا خودداری میکنم چشم  
باید حتما دکتر بری!!! نای دکتر رفتن ندارم موجه نیس!

احتمالا غروب میرم 

گردن و سرم و کمرم خیلی درد میکنه نور به چشمم میخوره میخوام بالا بیارم

اشتهامم صفره هنوز از دیشب هیچی نتونستم بخورم

منم گرفته بودم امروزیکم بهترشدم یعنی به معنای واقعی رفتم اون دنیااومدم وای خداوحشتناک بودتوعمرم اینجوری مریض نشده بودم چقدبدبودفشارم میرفت رو ۶ میبردن بیمارستان امپول میزدن میومدبالادوباره میرفت پایین واییییی  

2706